reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
@aniaslu pisałam do Ciebie wiadomość odnośnie grupy zamkniętej, ale nie wiem czy dotarła. Bo na tej nowej apce to jest tragedia. Proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam.
 
Dziewczyny czy Wy też tak źle reagujecie na ta temperaturę? Pojechałam do sklepu i nie dałam rady wrócić do domu. Przywiózł mnie jakiś facet auto tam zostało. Prawie straciłam przytomność, duszno i gorąco i białe plamki przed oczami. Stresuje się o co chodzi.
Ja tak miałam w dniu w którym szłam na badania do labratorium. W przychodni było tak duszno, a w maseczce to już w ogóle.. Jak wchodziłam na pobranie to miałam mroczki przed oczami i siódme poty na czole. O mdłościach to już nawet nie wspomnę... Ale to chyba głównie dlatego że byłam na czczo tak mi się źle zrobiło. Ja muszę rano coś zjeśc żeby zabić mdłości, czasem jak się przbudzę bardzo wcześnie to idę coś przegryźc bo już mnie ssie
 
@Ewarut odpisałam ci nawet, ze potrzebuję listę i moderatorki 2. Czy nie dostałaś wiadomości ode mnie? I jak możesz opisz jakie masz problemy z nową apka (i czy to jest nowa na 100%)i jak ktoś jeszcze ma, to prosze o pomoc :)
 
Napisałam taka długa wiadomość po czym , jakąś pomroczność dostałam
skasowałam i sms napisałam [emoji23]
Teraz w skrócie.
Cieszę się, że dzidziole ok , bardzo.
Współczuję straty [emoji17] wiem co to znaczy.
Mój syn jest jeden , najpierw byliśmy za młodzi na drugie , a teraz takie cyrki. Już ponad 7 lat się staramy . Teraz jest z nami dziewczynka ma 3 lata , ale nie wiem jak to się potoczy. Czy zostanie z nami czy nie.teraz żyje w stresie czemu młode takie małe [emoji17]
Hej głowa do gory, przecież sama pisałaś, że wiek ciazy może być ciężko określić przez fakt, że nie wiadomo kiedy był okres :) czekamy na wtorek [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Dziewczyny, mam wyniki cytomegalii IgM.
Możecie spojrzeć i napisać czy jest ok? Ja się na tym zupełnie nie znam, a do wizyty tydzień [emoji6]

Cytomegalia IgM 0.093
Wynik ujemny <0,85
W.wątpliwy 0,85-0,99
W. dodatni 1,00 i powyżej

Cytomegalia IgG 0,233
W. ujemny 0,0-6,0
W.wątpliwy 6,0-15
W.dodatni powyżej 15
 
Do góry