reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A gdzie kupujesz to cudo, u mnie wiecznie bakterie w moczu teraz też :(
Dziękuję, ja nie miałam infekcji chyba z 6 lat zawsze było elegancko, a tu teraz taka niespodzianka mnie spotkała. Napewno zainteresuje się produktem 🙃
A gdzie to kupujesz? Przez i internetermet tylko,?
Właśnie też jestem ciekawa gdzie kupujesz ten płyn, bo mi nawet w zeszłym roku tabletki dopochwowe nie pomogły za bardzo przy infekcji. Teraz mi moja nowa ginekolog też globulki przepisała bo mnie pipcia swędzi czasami, ale mówiła że clotrimazolem spróbować albo nawet kremem nivea. Z chęcią wypróbuje czegoś nowego może akurat pomoże.
Tutaj macie 😊

 
reklama
@CoffeS też kupiłam detektor używkę. Który tc masz? U mnie wczoraj było 11+3 i już miałam się poddać bo nic nie było słychać ale trochę cierpliwości i znalazłam serduszko. Szukaj niziutko, duuużo poniżej linii pępka, jakieś 8 cm.

@Dżasta spróbuj to zmienisz zdanie [emoji4]Sól właśnie podkręca smak pomarańczy. Kroje pomarańcze w plastry i posypuję je szczypta soli, pychota [emoji39]

Któraś pisała (chyba Ewelka) , ze ma erytrocyty w moczu, dużo ich masz? Na wyniku powinno być napisane.
Dziś mam 12+1 może mam jakiś starszy model czy coś. Ogólnie mam taki z ekranem gdzie pokazuje mi wartość + głos. Kilka razy miałam wrażenie że słyszę bicie serca ale wtedy znikała wartość liczbowa więc obstawiam że łapało coś mojego [emoji4] ogólnie nie nakręcam się po prostu będę próbować za jakiś czas [emoji4]
 
Ja już po usg, jest ok :) jeszcze czekam na pobranie krwi :)
Tym razem gin też zabawił się w odgadywanie płci i jego zdaniem na 90% chlopak [emoji23][emoji23][emoji23]
Jak się fajnie ruszał maluszek [emoji7] pierwszy synek to był śpioch i zawsze na USG odwrócony był pupa i spał :) a tutaj mlodziak brykal [emoji7]
USG zrobil, bo z pomiarów zamiast 11+4 wyszło 12+1 :)

Zobacz załącznik 1109969
Super maleństwo! ❤️ Gratulacje 🌷🌷🌷
 
Ale właśnie chyba clotrimazolum w ciąży nie można? Bo też właśnie mam i boje się używać...
Nie wiem dokładnie, ale lekarka powiedziała że moge, chociaż i tak go rzadko używam.
Tutaj macie 😊

Dzięki a Ty kupujesz przez internet czy gdzieś w sklepie stacjonarnie?
 
Dla przykładu, tu jest darmowa wysyłka widzę jak coś tam jeszcze sobie zamowicie. Nie pamiętam gdzie ja zamawialam ale to mało ważne 😊
 
Dla przykładu, tu jest darmowa wysyłka widzę jak coś tam jeszcze sobie zamowicie. Nie pamiętam gdzie ja zamawialam ale to mało ważne 😊
Z tego co widziałam na stronie to może w drogerii hebe uda sie kupić
 
No właśnie teraz patrzę że ok jest w krwi, a w moczu pisze tylko wykryte i nic więcej hmm
U mnie na wyniku moczu też są erytrocyty w ilości 2-3. Jak analizowałam sobie z internetem to piszą, że taka wartość jest normalna, doktorka też nic na to nie mówiła więc ciekawa byłam ile tam u Ciebie ich jest. Bo może być ich pojedyncza wartość a może być liczna.

@CoffeS, o to Ty masz chyba jakis nowszy model bo mój ma tylko słuchawki no i aplikacje na telefon, której coś się zainstalować nie da żeby liczyła poziom tętna. Nie ma co panikować, pewnie nie znalazłaś serca albo bobas tak się odwrócił, że nie słychać było [emoji4]
 
U mnie na wyniku moczu też są erytrocyty w ilości 2-3. Jak analizowałam sobie z internetem to piszą, że taka wartość jest normalna, doktorka też nic na to nie mówiła więc ciekawa byłam ile tam u Ciebie ich jest. Bo może być ich pojedyncza wartość a może być liczna.

@CoffeS, o to Ty masz chyba jakis nowszy model bo mój ma tylko słuchawki no i aplikacje na telefon, której coś się zainstalować nie da żeby liczyła poziom tętna. Nie ma co panikować, pewnie nie znalazłaś serca albo bobas tak się odwrócił, że nie słychać było [emoji4]
Nie spokojnie nie panikuje [emoji4] podchodzę do tego na zasadzie że jeszcze może być za wcześnie lub mój tluszczyk może przeszkadzać bo po poprzedniej ciąży jeszcze trochę go zostało [emoji1787] ja mam taki i dałam za niego smieszne pieniądze bo babeczka chciała 6pack chusteczek pampers dla dziecka a w Rossman były w promocji za 35zl [emoji16]
20200423_105525.jpeg
 
reklama
Cześć dziewczyny. Chciałabym również wstąpić do grupy zamkniętej. Podczytuje Was praktycznie od początku powstania wątku ale nie miałam odwagi się odezwać. To moja pierwsza ciąża i jestem pełna obaw, w swoim życiu poznałam dużo historii ciąż i niestety w głowie zostają te mało radosne ale... Wczoraj byłam na USG, z mojego wyliczenia i z pierwszego USG był to 11 tydzień i 1 dzień, obawiałam się,że może być za wcześnie ale nie mogłam już wytrzymać. Ku mojemu zdziwieniu z USG wyszło że to 12 tydzień bo maleństwo ma już 5,3 cm. Doktor powiedział,że jak dla niego dziecko ładne, wygląda,że wszystko ok. Kolejny kamień spadł mi z serca [emoji846] dzisiaj idę oddać krew do testu Pappa i kolejne oczekiwanie ehh. Miłego dnia wszystkim życzę.
cześć :) fajnie, że jesteś i że zdecydowałaś się odezwać. spokojnej ciąży, moja też pierwsza, 11+3 🤗
 
Do góry