reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Kciuki za wizytę :) ja mam teraz wizytę 30.03. muszę przed nią zrobić badania wszystkie te pierwsze i na niej będę miała te pierwsze usg w 11 tyg. chodzę do tego doktora Falęckiego od mamyginekolog, ale muszę poszukać kogoś w szpitalu medicover albo centrum damiana bo tam chcę rodzić.
Jeszcze chyba pójdę na usg gdzieś koło 13-14 marca sprawdzić czy wszystko ok
 
Kciuki za wizytę :) ja mam teraz wizytę 30.03. muszę przed nią zrobić badania wszystkie te pierwsze i na niej będę miała te pierwsze usg w 11 tyg. chodzę do tego doktora Falęckiego od mamyginekolog, ale muszę poszukać kogoś w szpitalu medicover albo centrum damiana bo tam chcę rodzić.
Jeszcze chyba pójdę na usg gdzieś koło 13-14 marca sprawdzić czy wszystko ok
Ooooo trochę zazdroszczę Ci wizyt u tego Doktora 😍
No czekanie między wizytami jest najgorsze 🙈 ja już zaczynam się denerwować i przesunęłam przed chwilą wizytę z 18.03 na 11.03. Już wtedy chyba wszystko powinno być ładnie widać.
 
reklama
Dziewczyny u mnie dziś dzień @ narazie jej nie widać lecz zaczyna mnie pobolewac brzuch więc chyba nic nie wyszło, robiłam test wczoraj i była biel a dziś nie miałam nawet sił robić
 
Do góry