reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
A miałaś już USG? Przyjeły się dwa zarodki? Ja dopiero się dowiem 16.03 i jeszcze mam 4x zrobić bete
Ja robiłam betę w tamtym tygodniu i miałam przyrost o 266% także ładnie. Niestyty od 3 dni mam plamienie które dziś się nasiliło i lekarz kazał jutro o 8 rano przyjechać.
 
Ja robiłam betę w tamtym tygodniu i miałam przyrost o 266% także ładnie. Niestyty od 3 dni mam plamienie które dziś się nasiliło i lekarz kazał jutro o 8 rano przyjechać.
A bierzesz dużo progesteronu? Może masz za niski. W sumie się nie znam za bardzo. Ale ja biorę zastrzyki 3x dziennie żeby go utrzymać w normie.
Będzie dobrze trzymam kciuki. 😚Może nic złego się nie dzieje.. Napisz nam jutro jak już coś będziesz wiedziała.
 
A bierzesz dużo progesteronu? Może masz za niski. W sumie się nie znam za bardzo. Ale ja biorę zastrzyki 3x dziennie żeby go utrzymać w normie.
Będzie dobrze trzymam kciuki. [emoji9]Może nic złego się nie dzieje.. Napisz nam jutro jak już coś będziesz wiedziała.
Biorę utrogestan 200mg 3x1 ale odkąd mam plamienia to dołożyłam sobie jeszcze 1. Zastrzyki to pewnie prolutex?
 
reklama
Kobieto to Ty majątek zostawiasz w aptece. Mi lekarz kazał brać tylko to. Zobaczymy jutro może coś dołoży.
Tak ostatnio prawie 2tys i to nie wszystko wystarczy do 16. Ale mówiła że już później nie będzie aż tyle. To moje drugie podejście było i od samego początku zostawiamy w aptekach majątek. Ale jak ma pomóc to nie ma co żałować. 😉
A Tobie musi coś dołożyć żeby tych plamień je było. Wierzę że będzie dobrze 😘
 
Do góry