reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć dziewczyny, ja właśnie czekam do laboratorium na krew do prenatalnych no i kolejka jest masakryczna, na dodatek na czczo jestem, ale mam w aucie banana więc jak wyjdę to zaraz zjem. No i mam też zwykłą wode więc jest ok. Fajne te wasze maluszki, ja mam za tydzień prenatalne a dzień po wizyte u swojej ginekolog.
 
reklama
Ale dzisiaj wstałam z Mdłościami jak nigdy.
Myślałam że pod koniec pierwszego trymestru zazwyczaj się wyciszają a u mnie dopiero się zaczęły i z dnia na dzień gorzej.
Popiłem teraz łyka cocacoli bo podobno pomaga to jeszcze gorzej mi się zrobiło i o mało bym wylądowała w toalecie na🤮.
Dziś u mnie 11+0
 
To my chyba jesteśmy jakoś podobnie - ja też mam wizytę za 2 tygodnie i będzie 11+4 [emoji846]
Widziałam, że pisałaś o nadciśnieniu i Dopegycie. Mi w obu ciążach pojawiło się nadciśnienie, zresztą z tego powodu miałam dwa cc, ale poza ciążą jakichś większych problemów w ciśnieniem nie mam.
Ja w ciąży tez miałam, ale dopiero w 36 tyg. Jednak miałam tak wysokie ze już lezalam do końca w szpitalu. I tez miałam cc. Pol roku po porodzie nadciśnienie wróciło do normy.
 
Cześć dziewczyny. Fajnie się ogląda te wasze zdjęcia, gdzie widać już małe bobasy. [emoji2]

Ja dziś się czuję mega słaba. Nie mam siły nic robić, a musiałam już usiąść do pracy. Ledwo weszłam z psem po schodach na to moje 4 piętro. :/

Co do pory brania witamin, to biorę je wieczorem. Rano euthyrox, więc musiałabym poczekać kilka godzin z witaminami i łatwiej mi było tak zapamiętać branie wieczorem niż po południu.
 
Cześć dziewczyny, ja właśnie czekam do laboratorium na krew do prenatalnych no i kolejka jest masakryczna, na dodatek na czczo jestem, ale mam w aucie banana więc jak wyjdę to zaraz zjem. No i mam też zwykłą wode więc jest ok. Fajne te wasze maluszki, ja mam za tydzień prenatalne a dzień po wizyte u swojej ginekolog.
A ja się dopiero szykuje, na 10.40 mam. Mam nadzieję że jak umówili na godz to nie będzie kolejki.... I mówili że mogę być po lekkim śniadaniu do pobrania krwi na prenatalne. A USG dopiero 7 mają, to czekanie mnie wykańcza. Już bym chciała wiedzieć czy wszystko jest w porzadku.
 
Cześć Dziewczyny 😊
Ja już po śniadanku, zauważyłam ze jak zjem ser biały z rana z rzodkiewka i ze szczypiorkiem to piecze mnie przez jakiś czas w przełyku.
Życzę Wam miłego dnia dziś 😁
 
To i tak nie tak dużo zapłaciłaś [emoji12] ja robiłam porównanie u siebie i najtaniej wyszło 305 zł a najdrożej 400 zł [emoji44] i to bez tsh, ft3 i ft4 [emoji12] Jutro idę na pobranie, a dziś czekam na telefon od lekarza i mam nadzieję, że uda mi się wyprosić skierowanie na tarczyce właśnie [emoji12]
Wróciłam z badania krwi. Zapłaciłam 299.30 zł. [emoji19]
 
reklama
Ja w ciąży tez miałam, ale dopiero w 36 tyg. Jednak miałam tak wysokie ze już lezalam do końca w szpitalu. I tez miałam cc. Pol roku po porodzie nadciśnienie wróciło do normy.
Ja też leżałam w szpitalu w obu ciążach aż do cc. W pierwszej to w ogóle kilka razy z różnych powodów, ale w drugiej to ciśnienie mnie zmusiło jechać na IP o 1 w nocy [emoji57] A na drugi dzień mój mąż w pośpiechu dopakowywał torbę i jechał na sygnale na cc [emoji3]
 
Do góry