reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny piękne bobaski... cieszę się, że wszystko w porządku!!!!
Ja mam badania w środę...a już mi się tak strasznie dłuży...
 
reklama
No to ja na dziś zamykam prenatalne

Dziś 11+4 wg usg 12+1 [emoji4] z fasolką na szczęście wszystko ok [emoji173] z usg wychodź termin 1.11 ale moja gin zawsze trzyma się terminu om i taki też wpisała do karty ciaxy 6.11 (chociaż aplikacja pokazuje mi 5.11 hmmm)
Najważniejsze że z fasolką wszystko dobrze bo po tych moich plamieniach nie wiedziałam czego mam się dziś spodziewać.
Dodaję zdjęcie opisu + mojej fasolki która przez całe badanie machała rączkami i nogami [emoji173] Pani Dr mówiła że na następnej wizycie możemy już patrzeć co tam się między nogami kryje [emoji847] wzięłam też dziś już L4 (aktualne byłam na zaległym uw po macierzyńskim).
Zobacz załącznik 1109085Zobacz załącznik 1109086
Pieknie[emoji7]
Gratulacje[emoji123]
 
Tak myślę, że mogłabym Wam kupić te jody w aptece tutaj i wysłać, tyle że w moim miasteczku jest niezła przebitka w aptekach -bo turystyczne- i przesyłka z Niemiec do Polski niestety jest droga. Za wysłanie listu z Polski do nas rodzina płaciła 6 zł, a jak ja wysylalam babci kartkę na 80-tke z płytą CD w kopercie a4 to zabulilam ok 9 euro -i to jeszcze nie polecona czy priorytetowa, zwykła przesyłka bez żadnej gwarancji że toto dojdzie.
Mieszkasz w Niemczech?[emoji54]
Szczerze mówiąc gdyby była taka możliwość żebyś kupiła i wysłała do PL to byłabym Ci bardzo bardzo wdzięczna[emoji16]
 
Czesc dziewczyny! Ja Dzis cazzi nie mialam aby do was zajrzec. Gratuluje wszystkich pozytywnych wizyt. Super sie ciesze, ze dzieci sie dobrze rozwijaja[emoji3059] ja Dzis zaszalalam, u dentysty bylam bo skruszyl mi sie zab i musial mi zalatac prowizorycznie , powiedIal ze dopiero w drugim trymestrze mozna cos dzialac. Potem bylam na shoppingu, Ale super uczucie. Kupilam sobie krem do twarzy z filtrem bo u nas juz ostre slonce i obawiam sie o przebarwienia na twarzy, peeling do ciala i twarzy, krem nawilzajacy do ciala bo tez mega suche, witaminy i jeszcze troche owocow. Ale atrakcja takie wyjscie[emoji3060][emoji2] pozniej tesciowa obiad zrobila, spaghetti ze swiezymi pomidorkami i bazylia i parmezanem . Po poludniu robilam porzadki u mnie w studiu( mam salon przedluzania rzes i stylizacji brwi), bo od 4 maja znosza we wloszech izolacje i zaczne pracowac.
Ja stanikow nie nosze w ogole, mam fobie! Brakuje mi powietrza , nie cierpie! Mam tylko kilka topow sportowych Ale w wiekszych rozmiarach, bo inaczej dusze sie! Nie cierpie jak mnie cos uciska!
Piersi mi sie powiekszyly chyba o 3 rozmiry! Szok!!! Ale to moze tez ze wzgledu na odstawienie corki od piersi., moze to mleko jakos jeszcze sie kumujule.
A jodid wycofali? CZemu nie mozna go Zdobyc w Polsce?
Ja mam, bo 2 lata temu kupilam i wlasnie teraz biore.
PoZdrawiam was dziewczyny!
Jak ja Ci zazdroszczę tego ciepelka [emoji16]
U nas niby 10 stopni, ale jakoś tak przeraźliwie zimno, że nawet nie wychylam się na balkon...

Co do mleka to po odstawieniu młodego w kwietniu zeszłego roku ciągle jeszcze mleko miałam, aż w momencie zajścia w ciążę wtedy susza nastapila [emoji16] ale u Ciebie w sumie inna sytuacja, bo już chyba w ciazy odstawialas [emoji848]

Z jodidem jest lipa. W Niemczech dostępny, a w Polsce MOZE będzie w grudniu. Od wielu miesięcy obiecują, że będzie i nie ma...
Zreszta jeszcze niedawno z euthyroxem był problem...
 
Gratuluję cudownych zdjęć bobasków [emoji846] u mnie znowu bezsenność a na 7 do pracy, znowu bede jak zombie. Nie wiem czy mój organizm już mnie szykuje na dziecko które nie będzie spać w nocy czy jak? Hahah
Od 2.38 nie śpię i już męczy mnie ból głowy...
 
Witajcie z rana, śliczne te wasze maluchy, gratulacje, no i jakie już duże :) ja dziś na badania krwi idę, niestety zrec nie można a mnie skręca, boję się że zemdleje bo u mnie to norma :( mały dziś w nocy nie spał bo te 4ki go męczą a ja ledwo ciepła, kiedy ja przestanę narzekać, miłego dnia wszystkim :)
 
No to ja na dziś zamykam prenatalne

Dziś 11+4 wg usg 12+1 [emoji4] z fasolką na szczęście wszystko ok [emoji173] z usg wychodź termin 1.11 ale moja gin zawsze trzyma się terminu om i taki też wpisała do karty ciaxy 6.11 (chociaż aplikacja pokazuje mi 5.11 hmmm)
Najważniejsze że z fasolką wszystko dobrze bo po tych moich plamieniach nie wiedziałam czego mam się dziś spodziewać.
Dodaję zdjęcie opisu + mojej fasolki która przez całe badanie machała rączkami i nogami [emoji173] Pani Dr mówiła że na następnej wizycie możemy już patrzeć co tam się między nogami kryje [emoji847] wzięłam też dziś już L4 (aktualne byłam na zaległym uw po macierzyńskim).
Zobacz załącznik 1109085Zobacz załącznik 1109086
Gratulacje 😍 fajnie że wszystko w porządku i nie masz co się już martwić 😉
Witajcie z rana, śliczne te wasze maluchy, gratulacje, no i jakie już duże :) ja dziś na badania krwi idę, niestety zrec nie można a mnie skręca, boję się że zemdleje bo u mnie to norma :( mały dziś w nocy nie spał bo te 4ki go męczą a ja ledwo ciepła, kiedy ja przestanę narzekać, miłego dnia wszystkim :)
Krótkiej kolejki do badania życzę.
Ja przed badaniem wstaje na ostatnią chwilę zawsze żeby głód mniej odczuwać 😂 zresztą pić można to chociaż trochę wody zawsze piję żeby oszukać żołądek
 
Gratuluję cudownych zdjęć bobasków [emoji846] u mnie znowu bezsenność a na 7 do pracy, znowu bede jak zombie. Nie wiem czy mój organizm już mnie szykuje na dziecko które nie będzie spać w nocy czy jak? Hahah
Od 2.38 nie śpię i już męczy mnie ból głowy...
Współczuję nie wiem jakbym funkcjonowała 😐 chociaż mam podobnie teraz taki lekki sen i byle co mnie wybudza na kilka godzin i zasnąć nie mogę żeby jeszcze trochę wypocząć.
Może coś w tym jest że już zapobiegawczo będziemy się wybudzać żeby w nocy później nie przegapić płaczu maluszka 😇
 
reklama
Mamusie podejrzewam u siebie początki rwy kulszowej... czytałam ze w ciąży to dość możliwe. Taki łamiący ból od pleców aż po stopy, łapie i za chwile puszcza... czy miała któraś z Was podobna przypadłość ?
Mialam w pierwszej ciąży i mam nadzieje ze nigdy wiecej a tobie szczerze współczuję 😔 mnie trzymalo z 3 mce, nie moglam stac, chodzic ani lezec. Az pewnego dnia samo przeszlo. Ale co sie umeczylam to moje 😭
 
Do góry