reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja uważam, że z umiarem można spełniać zachcianki w ciąży :-)
U mnie ostatnio lody, gazowane , zupka chińska .. młoda kapusta z masłem i koprem 😍🤣

Dziewczyny, dzisiaj ubrałam swoje ukochane jeansy i niestety czuje, że muszę już kupić większy rozmiar 😱 wcześniej tez były obcisłe no ale teraz to już są po prostu za ciasne. Tez macie ten problem ? Czy tylko ja 🙈

Jeździ któraś z Was może na rowerku stacjonarnym teraz z ciąży ?

Ja na rowerku jezdzilam zeby wywolac poronienie ktore mialam zatrzymane i wywolalam, wiec teraz zadna sila mnie nie zmusi zeby siąść na rowerek. Wiem ze kobiety cwicza w ciąży ale ja sobie powiedzialam ze teraz spokoj i odpoczynek a forme bede trzymac po ciąży ☺ Boje sie zeby cwiczeniami nie zrobic sobie źle.
 
reklama
Ja na rowerku jezdzilam zeby wywolac poronienie ktore mialam zatrzymane i wywolalam, wiec teraz zadna sila mnie nie zmusi zeby siąść na rowerek. Wiem ze kobiety cwicza w ciąży ale ja sobie powiedzialam ze teraz spokoj i odpoczynek a forme bede trzymac po ciąży ☺ Boje sie zeby cwiczeniami nie zrobic sobie źle.
Ja chciałabym zacząć w drugim trymestrze jeśli nie będzie przeciwwskazań jogę dla ciężarnych lub inne ćwiczenia na macie.
Są jakieś dziewczyny które ćwiczyły tak w poprzednich ciążach i coś by poleciły ?
 
No to ja na dziś zamykam prenatalne

Dziś 11+4 wg usg 12+1 [emoji4] z fasolką na szczęście wszystko ok [emoji173] z usg wychodź termin 1.11 ale moja gin zawsze trzyma się terminu om i taki też wpisała do karty ciaxy 6.11 (chociaż aplikacja pokazuje mi 5.11 hmmm)
Najważniejsze że z fasolką wszystko dobrze bo po tych moich plamieniach nie wiedziałam czego mam się dziś spodziewać.
Dodaję zdjęcie opisu + mojej fasolki która przez całe badanie machała rączkami i nogami [emoji173] Pani Dr mówiła że na następnej wizycie możemy już patrzeć co tam się między nogami kryje [emoji847] wzięłam też dziś już L4 (aktualne byłam na zaległym uw po macierzyńskim).
Zobacz załącznik 1109085Zobacz załącznik 1109086
Śliczne Dzieciątko ♥️
 
Dzień dobry :)
Przykro mi, ze nie może cie spać. Kiedyś tez nie mogłam, a potem urodził sie Młody i kazda minuta na wagę złota :) Budzę sie w nocy co najmniej kilka razy do łazienki i zawsze okolo 5 rano. A potem trzeb wstać.

Miłego dnia :) oby sprawnie poszło w labo. Tez powinnam pojechać w tym tygodniu, ale mi sie nie chce.
 
Dzień dobry słoneczka [emoji274]
Synek nie dał dziś pospać ehh [emoji85]
Udanego dnia [emoji4] bez mdłości, bólów głowy i wyrzutów sumienia [emoji4]
 
Ja chciałabym zacząć w drugim trymestrze jeśli nie będzie przeciwwskazań jogę dla ciężarnych lub inne ćwiczenia na macie.
Są jakieś dziewczyny które ćwiczyły tak w poprzednich ciążach i coś by poleciły ?
Moja bliska kolezanka jest teraz w 22 tyg jakoś - ona ćwiczy jogę z tą babką - tu akurat filmik z jogą na mięśnie kegla. Zamierzam się zabrać po 13 tyg 😊😊
 
Mieszkasz w Niemczech?[emoji54]
Szczerze mówiąc gdyby była taka możliwość żebyś kupiła i wysłała do PL to byłabym Ci bardzo bardzo wdzięczna[emoji16]
No tak tak, mieszkam w tym Füssen - w Bawarii - w Niemczech 😊😊
Jutro będę w aptece odebrać leki dla męża na alergię więc mogłabym Wam przy okazji kupić. Tylko proszę napiszcie mi jakoś w kupie, żebym nikogo nie pominęła, ile i jaki konkretnie (najlepiej zdjęcie też). Tylko uprzedzam właśnie że wysyłka mega droga, a jak już Wam kupię to wyślę nawet jeżeli też krzyknie na poczcie kilkanaście euro 😐
A nie jesteście może z okolicy? Wtedy byłaby jedna przesylka na 2 czy 3 i by się koszty Wam podzieliły 😉
 
Albo nawet wyślę i tak do jednej a ona dalej powysyla już poczta polska w sumie 😅😊.z rana ciężko z tym myśleniem u mnie 😅😅
Ach i jeszcze liczcie się z tym że ona idzie 2-3 tyg 😖😖
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry