reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Wy tu o tortach i innych pysznościach a mnie mdli po słodkim :( nawet herbatę przestałam słodzić. Właściwie po wszystkim mi niedobrze... Moze i lepiej bo nie przytyje za bardzo przez to siedzenie w domu.
 
reklama
Wy tu o tortach i innych pysznościach a mnie mdli po słodkim :( nawet herbatę przestałam słodzić. Właściwie po wszystkim mi niedobrze... Moze i lepiej bo nie przytyje za bardzo przez to siedzenie w domu.
Uuu to nie dobrze :(

Ale tak jak piszesz , moze wyjdzie na dobre ???

U mnie niestety tak jak jadlam słodkie do kawki tak jem nadal [emoji51]
 
Za mną od rana chodzą rogaliki - takie 3 składnikowe ale nie mam śmietany.. ehh ale takim tortem bym nie pogardziła [emoji7] odkąd zmniejszyły mi się mdłości mam dziwne zachcianki także ciąża wchodzi pełną parą [emoji1787]
 
Uuu to nie dobrze :(

Ale tak jak piszesz , moze wyjdzie na dobre ???

U mnie niestety tak jak jadlam słodkie do kawki tak jem nadal [emoji51]

U mnie wszystkie przekąski poszły w odstawkę. Wcześniej mogłam zeżreć cała czekoladę a teraz odwracam oczy bo po czymkolwiek słodkim mam później gorycz w ustach.

Najlepszego dla wszystkich solenizantów. Ja za 3 dni kończę 33 lata. Mam 3 dzieci (10, 8 i 6 lat) i 7tyg szczeniaka, od prawie 4 lat jestem wdową, a od niecałego roku w szczęśliwym związku.
 
Czy tylko ja nie mam mdłości ani żadnych zachcianek ani nic. Kompletnie nie czuje, że jestem w ciąży, mam wszystko tak samo jak wcześniej. Może wcale nie jestem
 
Cześć. Ja puzzli nie cierpię układać. Ale za to jestem pochłaniaczem książek [emoji43][emoji12] czekam tylko z niecierpliwością aż bibliotekę otworzą, bo wszystko mam przeczytane [emoji24] każdy ma innego bzika. Tortów też nie robię, oj nie. Kilka razy próbowałam i efekt był marny, więc torty zawsze robi moja mama. Zazdroszczę Wam talentu, ja już nawet nie probuję, bo mąż by nie zniósł tego psychicznie. U nas nudna niedziela, z nudnym polskim obiadem, jedyna rozrywka to ognisko na działce i kiełbacha pieczona. Jakoś mnie ten dzień już meczy, więc zaraz dzieci do łóżek i się kładę. Życzę miłego wieczoru [emoji4]
 
Czy tylko ja nie mam mdłości ani żadnych zachcianek ani nic. Kompletnie nie czuje, że jestem w ciąży, mam wszystko tak samo jak wcześniej. Może wcale nie jestem
Kochana to nic nie znaczy. Ja też nie mam mdłości, wymiotów, zachcianek, bólu brzucha... Jedynie piersi mnie ciut bolą.
 
reklama
Do góry