reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Uff wszystko przeczytane wiec mam wszystko nadrobione 💪🏻. Ja ostatnio mam ciężkie dni chyba troszkę depresyjne dlatego Was po cichutku czytam.
Wy pieczecie pyszne torty a ja wzięłam się za chleb i nawet to mi dziś nie wyszło 😞. Pozdrawiam Was cieplutko i życzę miłego wieczoru.
 
Tyle pisalyscie o puzzlach, ze az dzisiaj zamowilam 😂😂😂 z 10 lat nie ukladalam.
A co do wypiekow, to za torty sie nie biorę,nie umiem upiec dobrego biszkopta 🙄 ale dzisiaj upieklam karpatke i nawet wyszla😀😀😀
Co do puzzli mam rozgrzebane 3000 tys puzzli i nie mogę już ich 3 tygodnie złożyć. Nie poddaje się obiecałam sobie samej ze to złoże bo w domu to nikt już mi nie wierzy ze mi się uda
 
Za mną od rana chodzą rogaliki - takie 3 składnikowe ale nie mam śmietany.. ehh ale takim tortem bym nie pogardziła [emoji7] odkąd zmniejszyły mi się mdłości mam dziwne zachcianki także ciąża wchodzi pełną parą [emoji1787]
Oj mi dzisiaj zachciało sie pączków, jutro kupie i chyba zrobie pierogi bo coś mnie naszło, ale będę pierwszy raz robić i nie wiem czy wyjdą.
 
Ja dziś pisałam, ze gorszy dzień, ale po południu zdrzemnęłam się, mdłości minęły i jak co wieczór złapałam smaki. Ja kebaba kupnego nie zjem, strasznie się po takim czuje a ogólnie lubie, ale kiedyś znalazłam przepis na bule i sama piekę bułkę która kroje na 4 części i nakładam warzywa i mięso z kurczaka ☺️
 

Załączniki

  • 13903C5F-E0B8-4C3A-AF9C-57DDE98F5546.jpeg
    13903C5F-E0B8-4C3A-AF9C-57DDE98F5546.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 71
  • 595733E3-FC5E-4793-A991-88E450F67893.jpeg
    595733E3-FC5E-4793-A991-88E450F67893.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 71
reklama
Ooo wygląda super, podzielisz się przepisem? [emoji16][emoji4]
Ja dziś pisałam, ze gorszy dzień, ale po południu zdrzemnęłam się, mdłości minęły i jak co wieczór złapałam smaki. Ja kebaba kupnego nie zjem, strasznie się po takim czuje a ogólnie lubie, ale kiedyś znalazłam przepis na bule i sama piekę bułkę która kroje na 4 części i nakładam warzywa i mięso z kurczaka [emoji3526]
 
Do góry