reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
No tak a moje bóle brzucha cale Zycie to nerwica[emoji2356][emoji2356][emoji2356] taka diagnozę mi stawiali. Nagle po odstawieniu glutenu nerwicy nie mam, cudowne ozdrowienie[emoji23]
Jemu już karzą iść zrobić badania na serce bo może coś ma co jest przyczyną tej 7letniej biegunki.
 
Naprawdę wam dziękuję. Wcale linczu nie było tylko konstruktywna krytyka. Co lubię. Poprostu dopadł mnie moment totalnego rozpadu psychicznego. Nie lubię tego, bo wolę mieć kontrolę nad swoim życiem. A tu taka dupa.

 
No ale nie rozumiem. Skoro wiecie od czego ma dolegliwości to dlaczego nie trzyma diety?
Jak w ciągu 4 tyg schudł 7 kg w tym czasie miał ustalony termin pobytu na wewnętrznym i tam powiedział, że tyle schudł odkad trzymał dietę na gluten to mu lekarz powiedział jak sobie pan taka dietę wymyślił to tak pan schudli uczepił się czegoś czego nie ma u Pana. No to zrezygnował.
 
@Ewarut zastąpiliscie produkty glutenowe innymi, bo nie tak łatwo to zrobić. Bo ten gluten jest wszędzie :( Skoro dieta mężowi ewidentnie służy, to moze szukajcie zamienników, zeby nie tracil wagi. Wszędzie teraz jest jakiś wybór - makarony gryczane, z soczewocyy, z groszku itp. Wymag to trochę gimnastyki, ale mozna :)
 
Jak w ciągu 4 tyg schudł 7 kg w tym czasie miał ustalony termin pobytu na wewnętrznym i tam powiedział, że tyle schudł odkad trzymał dietę na gluten to mu lekarz powiedział jak sobie pan taka dietę wymyślił to tak pan schudli uczepił się czegoś czego nie ma u Pana. No to zrezygnował.
Znaczy hmm produkty mączne są też kaloryczne. Może wtedy jadł więcej mięsa warzyw owoców i mu zlecialo. A może był opuchniety na skutek np właśnie alergii i mu kg ulecialy ale na zdrowie. Nie chcecie spróbować po prostu zamienić mąk na jakieś ryżowe gryczane itp? Bo wafle kukurydziane czy ryżowe to też nie jest rozwiązanie na dluzsza metę.
 
reklama
Znaczy hmm produkty mączne są też kaloryczne. Może wtedy jadł więcej mięsa warzyw owoców i mu zlecialo. A może był opuchniety na skutek np właśnie alergii i mu kg ulecialy ale na zdrowie. Nie chcecie spróbować po prostu zamienić mąk na jakieś ryżowe gryczane itp? Bo wafle kukurydziane czy ryżowe to też nie jest rozwiązanie na dluzsza metę.
*może tuczące byłoby lepszym słowem.

Lekarz też dziwny ze nie bierze pod uwagę obserwacji pacjenta, niestety rzadko kiedy te spotkania z lekarzami działają na zasadzie współpracy
 
Do góry