reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Istotne odnośnie gastroskopii jest tylko, czy na pewno zagladali do dwunastnicy i czy brali wycinki. Bo mogli na żołądku zakonczyc.
A w sumie schorzen układu pokarmowego jest sporo, więc wcale celiakia nie musi byc przyczyna :(
Po badaniu powiedzieli że to nie gluten Celiakliě bo nie ma na jelitach jakieś narostu(włosków).
 
@Ewarut koleżanka syna przebadała na wszystkie strony odnośnie glutenu. Kierował ja profesor. w badaniach nic, a po diecie eliminacyjnej ewidentnie gluten szkodzi i ten profesor kazał odstawić gluten tylko na podstawie objawów.
My naszemu robiliśmy tylko krew: przeciwciala przeciwko transglutaminazie tkankowej IgA i IgG i kalprotektyna w kale.
Mam koleżankę, która po glutenie ma straszne migreny. A żadne totalnie żadne wyniki nie wskazują na problemy z glutenem
 
Lekarze mówią, że o chorobę ma w głowie. Wyniki wszystkie są pierwsza klasa. Był niejednokrotnie w szpital. Pytali z czym on przyszedł skoro wszystko ok
No tak a moje bóle brzucha cale Zycie to nerwica[emoji2356][emoji2356][emoji2356] taka diagnozę mi stawiali. Nagle po odstawieniu glutenu nerwicy nie mam, cudowne ozdrowienie[emoji23]
 
I linczujcie mnie .zapaliłam ..nie mogłam wytrzymać. ..do ku.....nędzy co się ze mną dzieje???
Star oby to była jednorazowa słabość! Ja też popalałam. Nie palę od miesiąca. Mam ochotę, tym bardziej, że mój mąż czasem zapali do piwa. Ale tego nie robię. Dziecko jest najważniejsze. Jedyne co możesz mu teraz dać to bezpieczne schronienie, które zapewni mu optymalny rozwój. Na to jedno możesz wpłynąć. Piszesz, że się martwisz i schizujesz, chcesz żeby było zdrowe, więc nie rozumiem dlaczego masz taką słaba wolę? Dobrze dziewczyny radzą. Zamień fajki na lody, czekoladę, arbuza, cokolwiek. Przemyśl to [emoji123]
 
reklama
Już mi przeszło. .nawet fajek nie smakował i chyba bardziej potrzebowałam poprostu go potrzymać w rękach...i śmierdział...głupota wiem. Dzięki dziewczyny do sprowadzenia do pionu....ale powiem wam, że miałam mega kryzys egzystencji. Wyłam jak głupia... Histeria totalna..obu jak naj mniej takich załamań życiowych ..
Kochane jesteście 😘😘😘
 
Do góry