reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ciekawe czy się spradzi, że jak ma się dużo mdłości i złe znosi się ciąże to dziewczyna. A jak dobrze to chłopak.
No tez mnie to ciekawi [emoji4][emoji4] chociaz moja szwagierka miala mdlosci z tego co pamiętam I puchła mocno w ciazy I ma synka... A jej szwagierka dopiero w 3 mies sie dowiedziała o ciąży bo zoladek ja pobolewal I jakos wyszlo , ze to ciąża I ma coreczke [emoji4]
 
reklama
Ja tak zrobilam, mam kartę Rossmanna i jestem zarejestrowana, w Rossnę, też pokazuje mi się rabat 3% i dostałam maila odnośnie tej oliwki za 1gr [emoji3526]
Można posiadać kartę Rossmann i zarejestrować się w Rossnę? Czy trzeba zakładać od nowa wszystko żeby były te promocje? Bo na chwilę obecną jak zarejestrowałam dodatkowo Rossnę to tylko widzę, że mam 3% rabatu na produkty.
 
Ciekawe czy się spradzi, że jak ma się dużo mdłości i złe znosi się ciąże to dziewczyna. A jak dobrze to chłopak.
Moja mama jak była w ciąży z bratem, to do 5 miesiąca codziennie rzygala, wiecznie blada ledwo chodziła po domu i wyglądała jak śmierć 🤣 ze mną jak była w ciąży to też wymiotowała, ale mniej niż z bratem 🙂
 
@agabaj92 mnie właśnie posiadanie swojego dziecka oduczylo kupować w pepco ciuchy dziecięce. Nie podchodzą mi te dla Maluszków, a duzo rzeczy tam dla Młodego kupiłam.
Ja też byłam strasznie niezadowolona z ciuszków pepco.
Pozniej to już tylko do żłobka kupowałam bo tam i tak strasznie niszczyły się rzeczy plus swinily. To nie było mi szkoda.
 
Ciekawe czy się spradzi, że jak ma się dużo mdłości i złe znosi się ciąże to dziewczyna. A jak dobrze to chłopak.
Tez jestem tego ciekawa. Bo w pierwszej ciazy miałam mdłości, ale mniejsze+ nie mogłam na słodkie patrzeć do któregoś momentu. A teraz właśnie kończę jajko kinder [emoji2356]
 
Moja mama jak była w ciąży z bratem, to do 5 miesiąca codziennie rzygala, wiecznie blada ledwo chodziła po domu i wyglądała jak śmierć [emoji1787] ze mną jak była w ciąży to też wymiotowała, ale mniej niż z bratem [emoji846]
Mam koleżankę co z synkiem kwitła, a uroda na co dzień raczej nie grzeszy. A z córką to wyglądała traaaaaagicznie [emoji848]
 
Ja też byłam strasznie niezadowolona z ciuszków pepco.
Pozniej to już tylko do żłobka kupowałam bo tam i tak strasznie niszczyły się rzeczy plus swinily. To nie było mi szkoda.
Ogólnie bardzo twardy materiał jest pepco. Nie przepadam.
Ja uwielbiam rzeczy ze smyka [emoji4]
 
reklama
Hmm to nie mam pojęcia czemu [emoji3525]
A pierwszy raz sie rejestrowalas?? Bo ja kurde kiedyś jak szwagierką była w ciąży to wpisalam sobie udawana ciążę, zeby mieć rabat bo chciałam jej kupić pampersy i cos tam jeszcze z rabatem a później nie zmienilam statusu i mi usunęli to i teraz na nowo wpisalam ciążę , ale takiego meila nie widzialam, wiec moze dlatego ?? Albo w ogóle gdzieś do spamu poszedł ? [emoji848]
 
Do góry