reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja przy pierwszym robiłam podejście do używanego wózka, ale jak zobaczyłam parę egzemplarzy to zwątpiłam i kupiliśmy nowy jednak. Ale z bardzo średniej półki. Prowadziłam dla porównania wózek koleżanki za 4000 zł i niby jest ta różnica w lekkości prowadzenia, ale nie jakaś kosmiczna. Chociaż z drugiej strony kupując 3w1 zapłaciliśmy 2000 zł, a za rok kupiliśmy spacerówkę za 1200 zł, a koleżanka już drugiej spacerówki kupować nie musiała.

Z ciuszkami... miałam trochę z lumpa, trochę od koleżanki. Ale szczerze mówiąc największą przyjemność sprawiał mi widok małego ubranego w rzeczy, które kupowałam sama nowe.
Ale ja nie miałam dużo ubranek, młody się jakoś nie brudzil i jak słuchałam jak niektórzy po kilka razy dziennie muszą przebierać to było to dla mnie coś nowego.
My jak narazie zostajemy przy kupnie używanego, ale to gdzieś ok 6 7 miesiąca będziemy szukać. Na szczęście są takie sklepy jak pepco cenowo jest w miarę i jakoś też jest pobić ok.
A to jak pieska masz tk tym bardziej masz motywację do wyjścia :)

Ja przed wirusem i ciążą od 1.5 roku na pole dance regularnie chodzilam[emoji23] więc kondycję mialam. Zaginęła gdzieś w te 2 miesiace [emoji2356]
Właśnie tej motywacji nie ma do wyjścia, pieska wypuścimy na posesje i tyle. Ale jakby to sie uspokoiło to mam nadzieje wrócić do spacerów z psem.
 
Musisz zarejestrować się w tej aplikacji Rossnę [emoji4] ja dostałam informację na maila, że właśnie za 1gr mogę odebrać oliwkę. Jak byłam na zakupach, wzięłam oliwkę z półki i przy skanowaniu produktów zeskanowałam też moją kartę z Rossmanna i weszła promocja [emoji4]
Można posiadać kartę Rossmann i zarejestrować się w Rossnę? Czy trzeba zakładać od nowa wszystko żeby były te promocje? Bo na chwilę obecną jak zarejestrowałam dodatkowo Rossnę to tylko widzę, że mam 3% rabatu na produkty.
 
Musisz zarejestrować się w tej aplikacji Rossnę [emoji4] ja dostałam informację na maila, że właśnie za 1gr mogę odebrać oliwkę. Jak byłam na zakupach, wzięłam oliwkę z półki i przy skanowaniu produktów zeskanowałam też moją kartę z Rossmanna i weszła promocja [emoji4]
Jestem zarejestrowana ale takiego meila nie mialam [emoji848][emoji848]
 
reklama
Do góry