reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
A powolywalas się na ciążę w labo?
Zeby poza kolejnością wejść?
Co Ty jakoś nie mam sumienia zresztą nic nie widać..
Ale jak już to zamieszanie wyszło to powiedziałam że jestem w ciąży i muszę mieć te badania wykonane dzisiaj to chyba jej się głupio zrobiło bo powiedziała że mnie jeszcze wpuści ale za tymi osobami z pierwsza grupa inwalidzką więc chyba te osoby są bardziej uprzywilejowane czy jak to nazwać kilka osób przede mną była dziewczyna w zaawansowanej ciąży i też czekała na swoją kolej nikt jej nie wpuścił więc głupio było i mi się odzywać. Znieczulica ludzka 😑
 
Zamin był ten wirus to z naszą suczką nawet jakieś 7km pieszo potrafiliśmy zrobić, teraz niestety aby wyjść na podwórko można, chociaż pogoda nie zachęca do bycia na dworze. Ale mam nadzieje, że dzisiaj jakoś popołudniu wiać nie będzie to mężowi pomige w malowaniu studni [emoji16][emoji16][emoji23]
My z mężem też bardzo lubimy spacerki głównie po lesie kiedyś nawet i 10 km pyklo ale ostatnio na spacerze byliśmy 1 marca 😟 później źle się czułam a później już nie wolno było i dupa
Dobrze że mamy dużą działkę za domem to korzystamy ze świeżego powietrza ☺
 
Uff w końcu Was nadrobiłam, zawsze jak tu wchodzę to mnie przeraża ilosc stron do czytania [emoji2960]
Witam nowe mamusie na naszym wątku [emoji4] i życzę spokojnych ciąż [emoji3590]

Ja byłam dziś na wizycie i dostałam urosept na te bakterie w moczu i skierowanie, żeby je powtórzyć po tych tabletkach a dzidziuś jakieś fikolki robi, najpierw był bokiem a jak lekarka głowice podniosła i znów przyłożyła to już tyłem dzidziuś się odwrócił, ale mówiła że dobrze bo zmierzy i zmierzyła najpierw 3.40 i wyszedł 10tydz a później tak fajnie podskoczył i na plecki się położył i głowke odgiął do tyłu i zmierzyla znowu i wyszło 4.46cm i 11tc +1 i już się wg tego zmieniła data na usg na 4.11 więc te daty to chyba z przymrużeniem oka trzeba traktować [emoji4]
USG dziś miałam przez brzuch i ładnie było widać dzidzie [emoji7][emoji3590]Zobacz załącznik 1106923

Piękne ❤️Dzidzi!!
Jak ja zazdroszczę Wam tych wizyt już, ja już nie mogę się doczekać swojej.
 
Ja jestem ciekawa ciuszkow z sinsay. Podobno jakość lepsza niż w pepco, a ceny też są fajne i ubranka ładne [emoji846]
Ja właśnie zamówiłam dla córki i jestem ciekawa jakie będą. Ceny bardzo fajne i ubranka wydają się ładne.
Ooo to nowość na temat ciuszków z pepco, ale dzięki za rade. Zobaczymy jak to będzie za pare miesięcy jak będziemy w większej ciąży tygodniowo.
A ja jakoś źle nie wspominam ubranek z pepco, wolę co prawda Smyka ale w Pepco też czasem kupuje.
 
reklama
Pewnie, że tak[emoji16]
Ja do gina mam 5 minut piechotą i mam zakwasy w lydkach[emoji23]
Ja musiałam dzisiaj do księgowej się wybrać, a ze wyjątkowo się dobrze czuję to postanowiłam iść pieszo. W połowie drogi okazało się że najbliższy most zamknęli (muszę przejść przez rzekę zeby dojść do miasta) i musiałam popylac na około, chyba każdą ławkę po drodze zaliczyłam, teraz właśnie jestem w drodze powrotnej i moja wędrówka trwa już 2h45min 😅😅😅 mam nadzieję że do 15 dojde, teraz znowu ugrzęzłam na ławce 😅😅
 
Do góry