reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Tez jestem tego ciekawa. Bo w pierwszej ciazy miałam mdłości, ale mniejsze+ nie mogłam na słodkie patrzeć do któregoś momentu. A teraz właśnie kończę jajko kinder [emoji2356]
Ja w każdej z synami czułam się znakomicie. Tera ztez czuję się super, wszyscy mi mówią że córka będzie z resztą jak za każdym razem. A ja jednak zostanę przy synu, nigdy mnie nie myliła moja intuicja.
 
reklama
Ja też byłam strasznie niezadowolona z ciuszków pepco.
Pozniej to już tylko do żłobka kupowałam bo tam i tak strasznie niszczyły się rzeczy plus swinily. To nie było mi szkoda.
Ja jestem ciekawa ciuszkow z sinsay. Podobno jakość lepsza niż w pepco, a ceny też są fajne i ubranka ładne [emoji846]
Ooo to nowość na temat ciuszków z pepco, ale dzięki za rade. Zobaczymy jak to będzie za pare miesięcy jak będziemy w większej ciąży tygodniowo.
 
Uff w końcu Was nadrobiłam, zawsze jak tu wchodzę to mnie przeraża ilosc stron do czytania [emoji2960]
Witam nowe mamusie na naszym wątku [emoji4] i życzę spokojnych ciąż [emoji3590]

Ja byłam dziś na wizycie i dostałam urosept na te bakterie w moczu i skierowanie, żeby je powtórzyć po tych tabletkach a dzidziuś jakieś fikolki robi, najpierw był bokiem a jak lekarka głowice podniosła i znów przyłożyła to już tyłem dzidziuś się odwrócił, ale mówiła że dobrze bo zmierzy i zmierzyła najpierw 3.40 i wyszedł 10tydz a później tak fajnie podskoczył i na plecki się położył i głowke odgiął do tyłu i zmierzyla znowu i wyszło 4.46cm i 11tc +1 i już się wg tego zmieniła data na usg na 4.11 więc te daty to chyba z przymrużeniem oka trzeba traktować [emoji4]
USG dziś miałam przez brzuch i ładnie było widać dzidzie [emoji7][emoji3590]
IMG_20200416_100841.jpeg
 
reklama
Kartę Rossmanna mam juz dlugo, do Rossnę rejestrowałam się pierwszy raz.. To moze dlatego? Ale spam sprawdź koniecznie [emoji16]
A pierwszy raz sie rejestrowalas?? Bo ja kurde kiedyś jak szwagierką była w ciąży to wpisalam sobie udawana ciążę, zeby mieć rabat bo chciałam jej kupić pampersy i cos tam jeszcze z rabatem a później nie zmienilam statusu i mi usunęli to i teraz na nowo wpisalam ciążę , ale takiego meila nie widzialam, wiec moze dlatego ?? Albo w ogóle gdzieś do spamu poszedł ? [emoji848]
 
Do góry