reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny, ja mam termin na 1 tydzień listopada :)
Zastanawiam się nad pielęgnacją ciala i zapobieganiu rozstępom. Kupilam kilka produktów Nacomi, krem z Musteli, ktore stosuje na zmiane. Jak skończę 3 miesiąc mam kupiony krem Pharmaceris i Bio-Oil.
I teraz mam pytanie, czy stosować produkty na zmianę? np rano inny, wieczorem inny, czy np zużyć cały jeden produkt i wtedy kolejny?
Moja mama ma sporo rozstepow po ciąży, wiec raczej jestem w grupie bardziej narażonej na rozstępy i chcialabym w miare możliwości jak najbardziej je zminimalizować.
Moze stosujecie jakies peelingi ? Podzielcie się jakimiś radami i wskazówkami :)
To moja 1 ciąża;)
 
Cześć dziewczyny, ja mam termin na 1 tydzień listopada :)
Zastanawiam się nad pielęgnacją ciala i zapobieganiu rozstępom. Kupilam kilka produktów Nacomi, krem z Musteli, ktore stosuje na zmiane. Jak skończę 3 miesiąc mam kupiony krem Pharmaceris i Bio-Oil.
I teraz mam pytanie, czy stosować produkty na zmianę? np rano inny, wieczorem inny, czy np zużyć cały jeden produkt i wtedy kolejny?
Moja mama ma sporo rozstepow po ciąży, wiec raczej jestem w grupie bardziej narażonej na rozstępy i chcialabym w miare możliwości jak najbardziej je zminimalizować.
Moze stosujecie jakies peelingi ? Podzielcie się jakimiś radami i wskazówkami :)
To moja 1 ciąża;)
A czemu bio-oil od 3miesiaca? Nie podpowiem z kosmetykami bo sie nie znam, ale pytam bo sama uzywam bio oil od początku i dalas mi do myślenia 😊 myslisz że nie można w 1trym.?
 
Cześć dziewczyny, ja mam termin na 1 tydzień listopada :)
Zastanawiam się nad pielęgnacją ciala i zapobieganiu rozstępom. Kupilam kilka produktów Nacomi, krem z Musteli, ktore stosuje na zmiane. Jak skończę 3 miesiąc mam kupiony krem Pharmaceris i Bio-Oil.
Moze stosujecie jakies peelingi ? Podzielcie się jakimiś radami i wskazówkami :)
To moja 1 ciąża;)
Hej :) Ja do tej pory kupiłam jedynie olej ze słodkich migdałów, docelowo do zmieszania z mandarynkowym olejkiem eterycznym. Szczerze, to nie za bardzo chciało mi się tego używać, póki co jedynie ze 2-3 razy :p Pachnie b. ładnie, zapewne od 2 trymestru będę starała się używać już regularnie. Słyszałam, że olej kokosowy też jest dobry, ale tym się już można zapewne regularnie umazać, więc ewentualnie przed snem.
Dodatkowo do kąpieli używam mydła czarnego. Chwilowo to wszystko.
 
A czemu bio-oil od 3miesiaca? Nie podpowiem z kosmetykami bo sie nie znam, ale pytam bo sama uzywam bio oil od początku i dalas mi do myślenia 😊 myslisz że nie można w 1trym.?
Gdzieś czytałam, że Bio-Oil można dopiero stosować od 2 trymestru :)
A znalazłam, nawet na opakowaniu pisze, że stosować od rozpoczęcia 2 trymestru
 
Ja kupiłam balsam Palmers, można stosować od początku [emoji4] odebrałam też we wtorek ta oliwkę z Rossmanna za 1 grosz [emoji16] chyba będę stosować zamiennie właśnie [emoji4]
 
reklama
Staram się Was cały czas czytać, ale nie mam siły się tak często udzielać jak Wy 😔 niestety nadal mam mdłości, nie mam apetytu oraz na nic siły. Czy Wam również ciężko się oddycha? W dwóch poprzednich ciążach dopiero pod koniec miałam ten problem 😧
Ja termin porodu mam na 11.11, a na prenatalne zapisałam się na 4 maja 😊
 
Do góry