reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A masz czuja na dziewczynkę czy chłopca?
Wybacz, ale musiałam szybko przewinąć Twoja fotke[emoji1785][emoji1785][emoji1785][emoji23][emoji23]
Spokojnie, rozumiem ☺️ Ja mam gdzieś tak do godziny 17, ze jedzenie wymuszam a gotowanie i apetyt uruchamia mi się wieczorem. Ja mam przeczucie, ze będzie chłopczyk, ale będziemy z mężem przeszczęśliwi niezależnie od płci jaka będzie, ale tak jakoś czuje, ze będzie Hubercik ☺️
 
reklama
A co Ty gadasz że nie hop siup, ja wg gin miałam dzieci nie mieć bo testosteron duży cykle rozchwiane i inne cuda, przyszlemu mężowi mówiłam że mogę nie mieć dzieci a tu 3 razy wpadka, teraz przy 3 powiedział że mnie do reklamacji odda bo co innego obiecywalam :)
[emoji23][emoji23][emoji23]
No to z Toba strach do lozka [emoji23]
 
Dziewczyny, wracając do prenatalnych - kiedy macie? :) Ja jeszcze 3 tygodnie..
Mam pytanie, może któraś się zna - USG przesiewowe + PAPPA wystarczy? Czy to badanie Nifty, o którym była chyba już mowa, to jest jakieś dodatkowe/lepsze/dokładniejsze? Co robić, drogie Brawo =)
Nifty jest dużo dokładniejsze, ale myślę, że "trzeba" je zrobić dopiero jak prenatalne wyjdzie źle, chociaż nigdy nie ma pewności, to tylko prawdopodobieństwo.
Ja mam 5 maja :)
 
reklama
Spokojnie, rozumiem [emoji3526] Ja mam gdzieś tak do godziny 17, ze jedzenie wymuszam a gotowanie i apetyt uruchamia mi się wieczorem. Ja mam przeczucie, ze będzie chłopczyk, ale będziemy z mężem przeszczęśliwi niezależnie od płci jaka będzie, ale tak jakoś czuje, ze będzie Hubercik [emoji3526]
Pasuje mi Twoja teoria[emoji16]
 
Do góry