reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
No mnie też zastanawia to planowanie płci. Przecież kurcze zajść to też nie hop siup.
A jeszcze planowanie kiedy...
A co Ty gadasz że nie hop siup, ja wg gin miałam dzieci nie mieć bo testosteron duży cykle rozchwiane i inne cuda, przyszlemu mężowi mówiłam że mogę nie mieć dzieci a tu 3 razy wpadka, teraz przy 3 powiedział że mnie do reklamacji odda bo co innego obiecywalam :)
 
Jak zacznie być większy to sam zacznie Ci przeszkadzać w spaniu na brzuchu i będzie Ci ciężko. Ja też lubię spać na brzuchu, ale już nie moge

U mnie na ten moment widoczna jedynie ciąża spożywcza ;) Ale jak już pojawi się twardy ciążowy brzuszek, mam w planach kupić te poduchy-węże, czy jak tam zwał, żeby wygodnie spać na boku i przy okazji coś - że tak powiem - między nogi sobie w nocy wcisnąć :D
 
Dziewczyny a co uważacie o spaniu na brzuchu? Zaczelam niedawno 11 tc brzuszek jest trochę zarysowany i do tego bardziej twardy w odczuciu jak naciskam palcem... Czytam gdzieś w internetach że nie można spać na brzuchu w ciąży jeśli jest już widoczny brzuch. Chodzi o t, o że całe życie śpię tylko na brzuchu i bardzo ciężko jest mi się przestawić na spanie na boku lub na plecach, jak się przebudzam to oczywiście od razu się poprawiam na prawidłowa pozycje ale boję się że to moje przyzwyczajenia mogą być szkodliwe dla brzuszka i jego zawartości... Czy mam się czym martwić?
Ja już brzuch będzie duży to się sama przestawisz, ja też tylko na brzuchu potem niestety się nie dało, jak sobie przypomne to teraz te mdłości to nic, ja już po 2 ciążach i porodach, coś okropnego :) nie żebym straszyla :)
 
reklama
U mnie na ten moment widoczna jedynie ciąża spożywcza ;) Ale jak już pojawi się twardy ciążowy brzuszek, mam w planach kupić te poduchy-węże, czy jak tam zwał, żeby wygodnie spać na boku i przy okazji coś - że tak powiem - między nogi sobie w nocy wcisnąć :D
O, polecam taką poduchę. Ja już na niej śpię, w poprzedniej ciąży bez niej nie dawałam rady pod koniec. Zresztą tak sobie przemyślałam sprawę i wyszło mi, że poza kosmetykami dla dziecka i laktatorem nic nie muszę kupować, wszystko mam :). Poprzednio wieeele godzin spędziłam w sieci wybierając wyprawkę, ale było fajnie, mogłam pojeździć po sklepach i oglądać...
 
Do góry