reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja mam 25lat. Termin mi wychodzi na 3Listopada. Wczoraj robiłam badanie HCG wyszło mi 556. To maja pierwsza ciąża. Jestem cały czas głodna a jak nie zjem jak czuje głód to robi mi się nie dobrze😐
 
Ostatnia edycja:
Ja mam 25lat. Termin mi wychodzi na 3Listopada. Wczoraj robiłam badanie HCG wyszło mi 556. Jestem po in vitro. Miałam podane dwa zarodki [emoji846] Ale dopiero 16.03 się dowiemy czy będą bliźniaki. To maja pierwsza ciąża. Jestem cały czas głodna a jak nie zjem jak czuje głód to robi mi się nie dobrze[emoji52]
Super, że się udało [emoji846]będzie dobrze [emoji106]
Bliźniaki moje odwieczne marzenie [emoji4][emoji4]
 
reklama
Ja mam 25lat. Termin mi wychodzi na 3Listopada. Wczoraj robiłam badanie HCG wyszło mi 556. Jestem po in vitro. Miałam podane dwa zarodki [emoji846] Ale dopiero 16.03 się dowiemy czy będą bliźniaki. To maja pierwsza ciąża. Jestem cały czas głodna a jak nie zjem jak czuje głód to robi mi się nie dobrze[emoji52]
Hej. Ja też po in vitro i tez miałam dwa zarodki. A który u Ciebie dpt?
 
Do góry