reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
A jak wasze samopoczucie?
Moje do kitu. Mega zmeczenie, uczucie ciągnięcia w dole brzucha. Jeść....
 
Zupełnie mi obojętnie. Po poprzednich dzieciach wszystko oddawałam, więc to jest zupełnie „nowe” :)
Ja dzisiaj się w miarę czuję.
 
Cześć dziewczyny 😊 mam na imię Sara, mam 23 lata i to moja pierwsza ciąża. tydzień temu w wielkim szoku zobaczyłam 2 kreski na teście, poszlam na krew beta 169, dziś powtórzyłam wynik bety i jest 2835. Zaryzykowalismy z narzeczonym i jakie bylo moje zdziwienie gdy zobaczylam ze udalo sie za 1 razem. Do teraz jestem w szoku... Aktualnie wychodzi że to 5t0d. Internet pokazuje termin na 31 października- w środę idę do lekarza 🤰
 
Cześć dziewczyny [emoji4] mam na imię Sara, mam 23 lata i to moja pierwsza ciąża. tydzień temu w wielkim szoku zobaczyłam 2 kreski na teście, poszlam na krew beta 169, dziś powtórzyłam wynik bety i jest 2835. Zaryzykowalismy z narzeczonym i jakie bylo moje zdziwienie gdy zobaczylam ze udalo sie za 1 razem. Do teraz jestem w szoku... Aktualnie wychodzi że to 5t0d. Internet pokazuje termin na 31 października- w środę idę do lekarza [emoji1768]
Witaj [emoji846]
Gratuluję z całego serduszka[emoji4]
 
Cześć dziewczyny [emoji4] mam na imię Sara, mam 23 lata i to moja pierwsza ciąża. tydzień temu w wielkim szoku zobaczyłam 2 kreski na teście, poszlam na krew beta 169, dziś powtórzyłam wynik bety i jest 2835. Zaryzykowalismy z narzeczonym i jakie bylo moje zdziwienie gdy zobaczylam ze udalo sie za 1 razem. Do teraz jestem w szoku... Aktualnie wychodzi że to 5t0d. Internet pokazuje termin na 31 października- w środę idę do lekarza 🤰

Hej :) super! My tez z mężem stwierdziliśmy, że spróbujemy jeden miesiąc jak będzie trzecie to super, jak nie to dwójka jest spoko i nie kombinujemy i tez się udało.
 
reklama
Do góry