reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Witam wszystkich oraz nowe mamusie [emoji4]
Pije kawkę. Dzień nie zapowiada się dobrze. Dzieci nie chcą współpracować. Maciej, chyba już przechodzi bunt dwulatka, bo jest straszny.
Witam z rana, też bym się napila ale mnie w ciąży od kawy odrzuca, nie musiałam testu robić a już wiedziałam o ciąży gdy rano mnie odrzuciło, weź funkcjonuj bez kawy :( miłego dzionka
 
reklama
Wiecie jaki ja miałam dziś koszmar, śniło mi się że to trzecie moje dziecko pochodzi ze zdrady, w końcu sama nie wiedziałam czy to męża czy kochanka ale mężowi powiedziałam że go zdradzilam i że to dziecko nie jego, ale był wściekły. Jejku jaki durny sen :)
 
Boże, Dziewczyny macie jakiś sposób na mdłości? Przecież ja tu umrę 🤣 już mnie tak od rana ciągnie, że napewno rzyganie znów dziś będzie, nie ma mowy o zjedzeniu chociażby jogurtu.. Jak ja mam leki zażyć masakra 😡 jest coś co Wam pomagało?
 
@Ewarut nie ma kształtu gruszki tylko góra jest wklęsła i ma dwa konce na górze. W zależności od poziomu zniekształcenia mogą być problemy z zajściem w ciążę albo utrzymaniem. Częściej też mogą pojawiać się skurcze macicy w ciąży. Ale nie musi to oznaczać nic złego. Są też macice podzielone wręcz na dwie.
 
reklama
@Ewarut nie ma kształtu gruszki tylko góra jest wklęsła i ma dwa konce na górze. W zależności od poziomu zniekształcenia mogą być problemy z zajściem w ciążę albo utrzymaniem. Częściej też mogą pojawiać się skurcze macicy w ciąży. Ale nie musi to oznaczać nic złego. Są też macice podzielone wręcz na dwie.
Pierwsze słyszę. Dzięki za wyjaśnienie. [emoji4]
 
Do góry