reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Gratuluję pięknych brzuszków, ja swojego nie pokaże bo mam kilka kilogramów nadwagi i się wstydzę 🤰😫 nie był by to miły widok 😐
 
Proszę zdjęcie wieloryba ..11 tydzień dziś..też płaski brzuch wcześniej, a teraz już za 2 mc się nie uniose. N
 

Załączniki

  • IMG_20200412_211729.jpg
    IMG_20200412_211729.jpg
    185 KB · Wyświetleń: 92
Dziewczyny a czy uważacie ze wszelkie infekcje wirusowe/ bakteryjne maja wpływ na nasze maleństwa w 1 trymestrze? Może to one powoduja te nieszczęścia jeśli którąś wtedy dopadnie- tym bardziej ze leków za bardzo nie mamy jak brac bo zakazane ....:dry:
 
No właśnie dla mnie straszny szok. Gdzie ja nosiłam spodnie xxs. Fakt trochę mi się przytyło wcześniej, ale tak???!!!
 
reklama
Jeśli jadą na wyjazd to tak, ale koronawirusa ma ratownik który pracuje w kilku szpitalach i dopiero dziś wyszło że ma pozytywny wynik a miało z nim do czynienia wcześniej połowa ludzi z pogotowia.
Kurcze no to oby jednak okazało się, że tata się nie zarazil. Trzymam mocno kciuki!!
 
Do góry