reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Czułam i to bardzo! Zrobiłam jeden test kilka dni wcześniej i jedna kreska. A później zaczęły mnie okrutnie boleć piersi A nie bolały do tej pory na @. W piątek przed kąpielą jak się rozebralam i patrzyłam na piersi wydawało mi się że widzę żyły i że brodawki są jakieś większe ale mówiłam sama do siebie "nie nakręcaj się!!". Mimo wszystko w sobotę kupiłam test i w niedzielę dwie kreski!
Ja wlasnie tez robilam raz test i byl negatywny bo glupia zrobilam moze z kilka dni po owulacji 🤣 a potem juz 4 dni przed @ byl piekny pozytyw. Z tym ze u mnie zaczal sie 5 tydzien i piersi nic a nic nie bola a brodawki sie powiekszyly i sciemnialy wiec pewjie lada moment zaczna pobolewac choc czytalam ze niektore nawet kolo 8tc zaczynaja bolec lub pozniej 😂😂😂
 
reklama
Ja poprzednia tez zaczelam chorobskiem i wlasnie pamietam lezenie brzuchem do gory. Teraz... luksusem jest siedzenie przy ciastolinie albo przy ksiazeczkach z mlodziakiem.

Skąd ja to znam. Mam roczniaka w domu i jedynie na tylko mogę usiąść kiedy ona spi, a spi 2x dziennie po ok 30-40 minut. Na noc usypia ok 21
 
W ogole dziewczyny przeczuwalyscie zanim zrobilyscie testy ze jestescie w ciazy? Ja wam powiem ze wiedzialam prawie ze od razu...kilka dni po owulacji...choc nikt mi nie wierzyl czulam to i widzialam [emoji23][emoji23][emoji23] choc nie powiem myslalam ze popadam w paranoje haahaha a ze zaszlam zaraz po odstawieniu tabletek anty to nie bylam pewna czy to przypadkiem nie sprawa tego ze wszystko wraca do normy...jak sie okazalo nie mylilam sie [emoji16][emoji16][emoji16]
Ja mialam robic to tsh i prolaktyne dla lekarza po tym hsg no i kolezanka mowi mi ze prolaktyna w ciąży wzrasta i nie ma sensu jej wtedy robic i jakoś sie wstrzymalam przed robieniem jej zeby nie wyszła wysoka tak jakbym czuła, ze teraz nie ma sensu jej robić ... no i nie chciało mi sie testu robic , dziewczyny na forum mnie namawialy A ja jakoś sceptycznie do tego podeszlam, bo myślałam, ze kupie test i @ przyjdzie... ale nie przyszła w piątek i mialam takie mega gazy w piątek i w sobote i w sobote jak sie mocno smialam to mnie brzuch na samym dole bolał i trochę prawa pierś mnie ciągnęła od pachy i to były takie dziwne rzeczy po których zaczęłam sie domyślać a szczególnie po tych gazach jak mi kolezanka napisała , ze dopiero zobacze jakie gazy sa jak w ciąży bede [emoji1751][emoji1751][emoji23]
 
A nam się marzy córeczka [emoji3531] Chociaż ostatnio zanim się dowiedziałam, że jestem w ciazy śniło mi się, że urodziłam bardzo grzecznego chłopca, który później zmienił się w dziewczynkę [emoji23] więc nie wiem jak interpretować ten sen.

A jeszcze odnośnie pracy, nie będziecie miały problemu z pójściem na zwolnienie? Bo w mojej jak się dowiedzą, że jestem w ciąży to będzie obraza majestatu [emoji19]
Piękny sen [emoji3590] ale obie płci to ciezko zinterpretować...

U mnie podejrzewam , tez sie wkurza menadżerka i szef , którego raz na oczy widziałam , bo wzięli na mnie dofinansowanie z up i teoretycznie to nie jego kasa tylko z unii ale no mogę mieć problem ze wczesniejszym L 4 bo dopiero od 17.02 mam składki placone i jak 3 mięs musza byc placone i policza w tym luty to pewnie do końca kwietnia bede musiała sie tam męczyć bo na darm0wym nie chce siedzieć :(
 
Moje okresy były strasz te, mdlałam itp mówili taki typ. Urodzilam i jest o niebo lepiej. Także będzie lepiej.

Moje dzieci o 19 już śpią, matka też chcę żyć. Ja spędzam z nimi 24 godz na dobę 7 dni w tygodniu, nikt mi nie pomaga przy nich. Mąż pracuje 6-14albo 14-22 i dwa dni 14-02.
Także ja odprowadzam syna do zerówki z tym młodszym idziemy po niego też razem no chyba że mąż w domu to wtedy zostaje z Maciusiem.
Mieszkam na wiosce nie ma tu komunikacji miejskiej.
 
Rozumiem kolezanka juz wie o ciazy[emoji23]?
Niee nie wie. W pracy nic nie mowie o ciąży bo oni zaraz jeden drugiemu powie i dojdzie do szefa a nie chce problemów.. jestem tam nowa wiec wątpię by ktoś utrzymał to w tajemnicy... A tak poza praca to tz wie , moja przyjaciółka i 2 dobre koleżanki i nikt wiecej jeszcze nie wie [emoji3][emoji3]
 
U mnie z kolei pewne osoby będą miały problem i pretensje bo moje obowiązki na nich spadną ale przeciez nie mogę patrzeć ciagle na pracę i nie zachodzić w ciążę bo to już ostatni dzwonek. 34 lata... [emoji849]A walczyłam o nią prawie rok.
 
A macie jakies bole brzucha itp? Ja tylko przed terminem miesiaczki mialam wieksze bole i okropny bol pachwiny az do uda przez 3 dni ale to pewnie zarodek sie zagniezdzal....tak mysle a jak termin okresu minal tak w sumie brzuch doslownie leciutko tylko czasami pobolewa ale raczej jest ok...byle tak dobrze do konca bylo 😄
 
reklama
I trymestr jest podobno najgorszy więc ja boję się komukolwiek narazie mówić o ciazy. I w zasadzie nie wiem kiedy jest najlepszy moment żeby powiedzieć...
 
Do góry