reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

W ogole dziewczyny przeczuwalyscie zanim zrobilyscie testy ze jestescie w ciazy? Ja wam powiem ze wiedzialam prawie ze od razu...kilka dni po owulacji...choc nikt mi nie wierzyl czulam to i widzialam 😂😂😂 choc nie powiem myslalam ze popadam w paranoje haahaha a ze zaszlam zaraz po odstawieniu tabletek anty to nie bylam pewna czy to przypadkiem nie sprawa tego ze wszystko wraca do normy...jak sie okazalo nie mylilam sie 😁😁😁
 
reklama
Kciuki za wizyte[emoji123]
Dobrze, ze Ci gorzej[emoji23] ciazo trwaj[emoji23]
Ja tez ck chwile siku, wsciec sie idzie
Pięknie to napisałaś tak gorzej mi [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] dawno się tak nie uśmiałam. Dobrze, że stary w robocie, bo już by pewnie komentował co tam się chichrasz do tego telefonu.

Nadal mi gorzej i bardzo się z tego cieszę [emoji5] [emoji4][emoji4][emoji4][emoji23][emoji23][emoji23][emoji39]
 
Jedziemy na wspolnym wozie[emoji24]
Zdrowka, na pewno niedlugo nam przejdzie
Ja obie poprzednie ciąże zaczełam przeziębieniem. Okropne jest to, że musisz to po prostu przeezec, bo nic nie można wziąć.
Zdrówka [emoji172][emoji172][emoji172][emoji172]
 
Witam się z Wami [emoji4]

Witam cieplutko nowe mamusie [emoji4]rozgośćcie się i spokojnej ciąży życzę.

Co do słów ciąża to nie choroba, to ja wypowiem się tak - mamy prawo iść na l4 i każdy powinien z tego korzystać i iść od razu na l4. I nie słuchać innych. W tym czasie to właśnie My i nasze maluszki są najważniejsze. Kariera poczeka.

Wczoraj trochę wyluzowałam, po tym jak zaczęło mnie mdlić, kręcić mi się w głowie. Jestem dobrej myśli... Dziś o 16.15 wizyta...
Macie już jakieś zachcianki?

Już mam dość chodzenia na siku... Mój m mówi, żebym sobie pampersa założyła [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Dziękuję i również życzę spokojnej ciąży [emoji4]

No czesto tak mówią osoby , ze ciążą to nie choroba a szczególnie te starsze po 50 , w mojej poprzedniej pracy taka jedna była co sama nie pracowała będąc w ciąży bo nigdy nie pracowała , tylko mąż ja utrzymywał a chodziła i sie chwalila ze ona to okna myla w 8mies ciazy [emoji849] to chyba większość robi w swoim domu jak siedzi ... no i kolezanka jak zaszła w ciążę i poszła od razu na L4 to skomentowała ze młode teraz tak robią , tyle ze my pracowałyśmy z małymi dziećmi i w tej pracy szczególnie trzeba uważać na ciążę bo mnóstwo wirusów,bakterii i chorób zakaźnych jest w tej pracy...


Ja nie mam chyba zachcianek , tylko jak @ miała przyjść to duzo słodkiego jadlam aż w pracy kolezanka pytała co tak jem te słodkie a ja ze na okres, który nie przyszedł [emoji28][emoji28] a tak to czasami częściej jestem głodna niż 3h ale póki co specjalnych zachcianek nie mam , wczoraj tz sie śmiał jak mu mowilam zeby przyniósł ogórki kiszone z piwnicy do obiadu a on mowi ooo już masz zachcianki?? A ja ze nie , po prostu nic nie bylo w lodowce do obiadu [emoji51]
 
A nam się marzy córeczka [emoji3531] Chociaż ostatnio zanim się dowiedziałam, że jestem w ciazy śniło mi się, że urodziłam bardzo grzecznego chłopca, który później zmienił się w dziewczynkę [emoji23] więc nie wiem jak interpretować ten sen.

A jeszcze odnośnie pracy, nie będziecie miały problemu z pójściem na zwolnienie? Bo w mojej jak się dowiedzą, że jestem w ciąży to będzie obraza majestatu [emoji19]
 
Ja mam nadzieje ze przynajmniej ciaze dobrze zniose bo okresy jakie ja mialam to byla masakra. Wymioty biegunki omdlenia zastrzyki bo nic nie pomagalo 😭
 
Ja obie poprzednie ciąże zaczełam przeziębieniem. Okropne jest to, że musisz to po prostu przeezec, bo nic nie można wziąć.
Zdrówka [emoji172][emoji172][emoji172][emoji172]
Ja poprzednia tez zaczelam chorobskiem i wlasnie pamietam lezenie brzuchem do gory. Teraz... luksusem jest siedzenie przy ciastolinie albo przy ksiazeczkach z mlodziakiem.
 
reklama
Do góry