reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
My mamy dwa kochane kociaki, które nie odstępują nas na krok [emoji16] też jesteśmy ciekawi jacy opiekuńczy będą dla dzidziusia [emoji4]

Też nigdy nie byłam głodna w nocy, a dzisiaj w nocy marzyło mi się ukroić kawałek sernika wiedeńskiebo bo piekłam wieczorem i czeka w lodówce [emoji16] na szczęście jakoś sie powstrzymałam.
 
Hej w sobotę. Ja dziś lepiej, nie wymiotuje i nie mam tak strasznych mdłości. Co prawda one nie znikły tak całkiem, ale jest dosyć znośnie 🤣 w poniedziałek wizyta i zastanawiam się co zobaczę na tym USG, ale szczerze jestem spokojna, jakieś dobre przeczucia we mnie są 🙂
Dziś zaczelam 8 tydzień, mam wrażenie że te dni uciekają mi przez palce 😏
Miłego dzionka!
 
Hej w sobotę. Ja dziś lepiej, nie wymiotuje i nie mam tak strasznych mdłości. Co prawda one nie znikły tak całkiem, ale jest dosyć znośnie 🤣 w poniedziałek wizyta i zastanawiam się co zobaczę na tym USG, ale szczerze jestem spokojna, jakieś dobre przeczucia we mnie są 🙂
Dziś zaczelam 8 tydzień, mam wrażenie że te dni uciekają mi przez palce 😏
Miłego dzionka!

Mi narazie sie ten czas wlecze... I napewno wsio bedzie oki 8-)
 
U nast też teściowa ma już od męża rodzeństwa 6 wrucząt ale tak sie cieszy bo w domu będzie pierwsze dziecko (mieszka razem z nami). Moja mama w tym roku podwójnie babcią zostanie, siotra w sierpniu ma termin ja w listopadzie.
Ooo widzisz to Wy na miejscu to bedzie zadowolona i na pewno będzie pomagać :)
U nas odwrotnie bo ta siostra mieszka u rodziców z 6 dzieci i mężem a my sami ;)
I Twoja mama tez babcia podwójnie w jednym roku to pewnie tez sie bardzo cieszy [emoji4]
 
Jak mam 3 synów i najmłodsza córeczkę- nie wiecie jaka była radość na usg. Teraz marzę o kolejnej córeczce także też będzie mega stres przed wizytą usg za jakieś 10 tygodni
 
Ooo widzisz to Wy na miejscu to bedzie zadowolona i na pewno będzie pomagać :)
U nas odwrotnie bo ta siostra mieszka u rodziców z 6 dzieci i mężem a my sami ;)
I Twoja mama tez babcia podwójnie w jednym roku to pewnie tez sie bardzo cieszy [emoji4]
Pewnie będzie pomagać, ale ciesz sie że mieszkacie sami, bo teściowa potrafi dać w kość. Moja mama cieszy sie z zostania babcią, chociaż sama mieszka, my od niej ok 70km dalej a siostra jakieś 10km od niej.
Jak mam 3 synów i najmłodsza córeczkę- nie wiecie jaka była radość na usg. Teraz marzę o kolejnej córeczce także też będzie mega stres przed wizytą usg za jakieś 10 tygodni
Dla nas najważniejsze, aby maleństwo zdrowe było bez względu czy chłopiec czy dziewczynka.
 
Mam pytanie do dziewczyn które mają już dzieci. Macie w domu jakieś zwierzęta? Jestem ciekawa jaka była reakcja waszych zwierzaków na nowego członka rodziny. Mam w domu owczarka niemieckiego, 2 koty i królika, jak przyjedzie do nas kuzyn z rocznym dzieckiem to zwierzaki uciekają, wiem że jak będą miały dziecko w domu na codzień to będa z czasem najlepszymi przyjaciółmi ale jestem ciekawa początków [emoji846]
Mam 2 koty. Wiadomo na początku musieli się przyzwyczaić. Ale nie było żadnych dziwnych zachowań. Dzis kocur ciepła klucha da zrobić ze sobą wszystko mojemu 3latkowi, a charakterna kotka ucieka, a jak jednak mój synek ja dorwie to jest zemsta w postaci sikania. Z tego powodu musieliśmy złożyć namiot w pokoju synka bo kotka urządziła tam sobie toaletę. A ostatnio naciskała do łóżka synka...
 
reklama
Dzień dobry [emoji173] w Trójmieście piękna pogoda więc korzystając z okazji po południu pakuje małego do auta i jedziemy do męża na budowę (jesteśmy w trakcie budowy domu pod miastem) trochę mu pomogę a mały sobie pooddycha [emoji4] może nawet zamiast obiadu wrzucę kiełbasę na grilla bo akurat mam w lodówce [emoji16]

Wczoraj wieczorem miałam jakiś kryzys. Zawsze mnie mdłości wieczorem opuszczają i mogę coś zjeść i zrobiłam sobie 2 kanapki. Zasypiając czułam co chwilę jak mi podchodzi jedzenie i włącza mi się helikopter [emoji43] byłam pewna że przytulę kibelek..na szczęście udało mi się zasnąć [emoji4]
Mam pytanie do dziewczyn które mają już dzieci. Macie w domu jakieś zwierzęta? Jestem ciekawa jaka była reakcja waszych zwierzaków na nowego członka rodziny. Mam w domu owczarka niemieckiego, 2 koty i królika, jak przyjedzie do nas kuzyn z rocznym dzieckiem to zwierzaki uciekają, wiem że jak będą miały dziecko w domu na codzień to będa z czasem najlepszymi przyjaciółmi ale jestem ciekawa początków [emoji846]
My mamy kota i w zasadzie od początku kot ignorował syna. Od niedawna syn sam chodzi to już kot musi przed nim uciekać [emoji1787] ale jak syn zaśnie to kot od razu przychodzi i szuka zainteresowania [emoji4]
 
Do góry