reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Powiedziałam rodzicom że będą dziadkami w listopadzie ich reakcja "no w końcu", ogólnie mega się cieszą że wreszcie będą mieli wnuka, jestem jedynaczką więc to będzie wyczekany pierwszy wnuk. Tata trochę przerażony bo pracuje w Szpitalu jako kierowca karetki a tylko dziś mieli 2 podejrzenia koronawirusa, teraz tym bardziej się boi żeby się coś nie przyplątało bo mieszkamy razem.
My jeszcze nie powiedzielismy, no ale niedługo trzeba bedzie ;)
 
reklama
Samopoczucie kiepskie - nudna się robię, ;) liczę, że 2 trymestr będzie lepszy, ale nie pamiętam, kiedy było lepiej poprzednio.

@Pyska932 fajnie, że rodzice się cieszą. Tata ma trudna pracę, ale oby jak najszybiej ta epidemia minęła :)

W ogóle teraz to mam na głowie kupno butów dziecku. Stopa szeroka i wysokie podbicie. Do tej pory kupowalibyśmy Lasockiego Kids ale teraz myślę, że może coś bardziej sportowego. Nie umiem kupić butów 🤦
 
To super. Najważniejsze że dzidzie wkoncu zobaczyłaś [emoji16] a wiem że ta pani dr przyjmuje też na NFZ to jak sytuacja się poprawi możesz spróbować na NFZ się do niej zapisać.. pani położna tam to anioł kobieta więc pewnie Cię wciśnie w kolejkę [emoji5]
A badania jakie masz zrobić ? W Lesznie planujesz isc do laboratorium?
Pytałam się właśnie lekarki czy na nfz też przyjmuje, mówiła że narazie na nfz jest zamknięte i nie wie jak długo jeszcze. Położna owszem Agnieszka. Zobaczymy co dalej będzie. Owszem badania chce w Lesznie robić, niby w medeorze jest laboratorium ale nie jestem do końca pewna czy akurat tam zrobie. Jest przychodnia obok vigor med i tam napewno jest laboratorium. Do Leszna daleko nie mam a większa pewność że lepiej badania wyjdą. Z tego co na szybko pamiętam morfologie, mocz, toksoplazmoze, tsh, przeciwciała, cukier, chyba czynnik rh. Jest tych badań troche. Teraz nie pamiętam wszystkich. Wyjdzie troche kasy ale no cóż trudno, tym bardziej że lekarka fajna, wyśmiała tamtego lekarza i jest zdrowa dzidzia z serduszkiem. Mąż też mówi że no trudno ale nie ma co zmieniać lekarza.
 
Zdjęcie
1585941448772.jpeg
 
Ja dopiero wyszłam z gabinetu i
... wiem że nic nie wiem. Z usg 6 i 1dz na początku tylko pusty pecherzyk A po chwili tyci kropek- niecałe 3mm
Powiedział żebym przyjechała za 2 tygodnie
Jak myślicie? Będzie coś z tego?
To wczesna ciąża, spokojnie czekaj na kolejną wizytę. Trzymam kciuki, żeby Dzieciątko rosło w oczach :)
 
Pytałam się właśnie lekarki czy na nfz też przyjmuje, mówiła że narazie na nfz jest zamknięte i nie wie jak długo jeszcze. Położna owszem Agnieszka. Zobaczymy co dalej będzie. Owszem badania chce w Lesznie robić, niby w medeorze jest laboratorium ale nie jestem do końca pewna czy akurat tam zrobie. Jest przychodnia obok vigor med i tam napewno jest laboratorium. Do Leszna daleko nie mam a większa pewność że lepiej badania wyjdą. Z tego co na szybko pamiętam morfologie, mocz, toksoplazmoze, tsh, przeciwciała, cukier, chyba czynnik rh. Jest tych badań troche. Teraz nie pamiętam wszystkich. Wyjdzie troche kasy ale no cóż trudno, tym bardziej że lekarka fajna, wyśmiała tamtego lekarza i jest zdrowa dzidzia z serduszkiem. Mąż też mówi że no trudno ale nie ma co zmieniać lekarza.
Hej ja właśnie zawsze robiłam w Vigor med ale teraz mają zamknięte. Ja znalazłam otwarte laboratorium na niepodległości diagnostyka drogo tam strasznie ale trudno podobno ventriculus jak się umówisz to przyjmują do laboratorium i na słowiańskiej też jakieś prywatne jest otwarte..
Ubolewam nad tym że zamknęli Vigor med bo tam robiłam badania najtaniej..
Daj znać gdzie zrobisz i jak to cenowo wyszło..
A pani Agnieszka baaardzo fajna. Nie znam innej tak fajnej położnej.a w kilku przychodniach u ginekologa już byłam w Lesznie w mojej karierze 😂
 
reklama
Do góry