reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Powiedzcie mi czy te wyniki krwi co robimy pierwsze to jest bez są w tym.samym dniu już? Czy musimy dłużej czekać?? Bo 29 mam wizytę i zastanawiam się już ile wcześniej je zrobic....bo jak mi wizytę odwołają znowu to chyba nie ma sensu..
U mnie w ten sam dzień sa po południu , ale może dla pewności przedzwon do swojego labo i dopytaj ;)
 
reklama
@ewelka8312 , zależy. Nie wiem jakie miasto , gdzie badania. Ja zwykle mam w ciągu kilku godzin.
I nie dajcie sobie odwoływać wizyt. Nie tu to tam.
Ja dziś przespałam calutji dzień. Ciekawe co w nocy będę robić.

Pierogi ruskie bleeeee. Ale jak ktoś chce tio zrobię 😂
 
@ewelka8312 , zależy. Nie wiem jakie miasto , gdzie badania. Ja zwykle mam w ciągu kilku godzin.
I nie dajcie sobie odwoływać wizyt. Nie tu to tam.
Ja dziś przespałam calutji dzień. Ciekawe co w nocy będę robić.

Pierogi ruskie bleeeee. Ale jak ktoś chce tio zrobię 😂
Ja ciem pierogi ruskie, ja! 😋
Chociaż dzisiaj cały dzień mi tak trochę niedobrze, mało co jem i nic nie robię.. 🤢
 
Przed pierwszą ciążą nie brałam leków na tarczycę, miałam tsh około 2, lekarka niby kazała mi brać pol najmniejszej dawki, ale potwornie źle się czuję z tsh bliskim 1[emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Ale jak tylko zaszłam w ciążę to tsh poleciało do góry i od razu miałam euthyrox i później co miesiąc badałam (ale to i bez celiakii chyba standard) i miałam zwiększana dawke). Po ciąży już euthyrox brać musiałam, pogorszyły mi się wyniki. No i teraz robiąc bete w dniu miesiączki to od razu robiłam tsh i ft4 i od razu zwiększenie dawki leku.
O kurcze.przeboje z tą tarczycą. Mam nadzieję że mnie to nie dopadnie. Dzięki za odpowiedź 😉
 
Powiedzcie mi czy te wyniki krwi co robimy pierwsze to jest bez są w tym.samym dniu już? Czy musimy dłużej czekać?? Bo 29 mam wizytę i zastanawiam się już ile wcześniej je zrobic....bo jak mi wizytę odwołają znowu to chyba nie ma sensu..
Ja te podstawowe miałam tego samego dnia a na choroby zakaźne chyba następnego.
 
dziękuję za takie słowa, naprawdę ich potrzebuje. Dostałam duphaston, do tego kwas foliowy biorę od dawna i magnez w tabletkach. Lekarz wpisał, że jest to ciaza zagrożona poronieniem, Ale jeszcze nie stracona.
Ja też brałam duphaston i kwas foliowy po pierwszej wizycie, gdzie był pęcherzyk. Po drugiej wizycie dalej biorę duphaston i jest dzidziuś 😁😁
 
reklama
Do góry