reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

To racja ale z drugiej strony kiedyś były inne czasy. Kiedyś kobiety w ciąży robiły na polu i nic się nie działo, problemy z zajściem w ciążę też rzadziej występowały a teraz niestety co druga para ma z tym problem już nie mówiąc o poronieniach.
Moja mama mówi że była w pracy, a wieczorem na porodówkę pojechała... Jeszcze taki malutki brzuch miała, że ją wyśmiali po co przyjechała..a ona do porodu..😄 no ale ja ważyłam 2200 😒🙂
 
reklama
Wracam mega szczęśliwa od pani doktor, jest serduszko, śliczny zarodek mówiła że 7-8 tydzień. Termin 10 listopad. Dziękuję za wsparcie i wiare, że wszystko będzie dobrze. Pani doktor narazie przyjmuje tylko prywatnie więc i tak do niej będe chodzić. Za tydzień kolejna wizyta z wynikami badań i będzie 4 tygodnie zwolnienia z pracy. Wstawiam fotke naszego maleństwa Zobacz załącznik 1101027
Wiedziałam że wszystko dobrze się skończy 😍
Jesteś zadowolona z tej pani dr?
Ile mierzy Twoja dzidzia ?
Gratulacje ☺
 
U nas też były pierogi ruskie (z zamrażarki, żeby ktoś nie pomyślał, że lepie 😎). Witamy nowa mamusie i moja imiemmiczke :)

Robiłam dziś krew i w miarę ok. Cukier bardzo ładnie, ale tsh 2.72, więc rośnie i zobaczymy co mi doktorek powiecie w poniedziałek.

U mnie dziś 9+1 wg usg. Wg Om to już 2 trymestr by byl i nie byłoby mi niedobrze 😎
A bierzesz jakies leki na tarczyce teraz?
 
Wracam mega szczęśliwa od pani doktor, jest serduszko, śliczny zarodek mówiła że 7-8 tydzień. Termin 10 listopad. Dziękuję za wsparcie i wiare, że wszystko będzie dobrze. Pani doktor narazie przyjmuje tylko prywatnie więc i tak do niej będe chodzić. Za tydzień kolejna wizyta z wynikami badań i będzie 4 tygodnie zwolnienia z pracy. Wstawiam fotke naszego maleństwa Zobacz załącznik 1101027
No i to sa cudowne wieści [emoji7][emoji7] mega sie cieszę kochana i gratuluje oczywiście maluszka i serduszka [emoji8][emoji8] wiara czyni cuda !! [emoji3590]
 
@sandyy mam pytanko w związku z celiakią.
Czy w poprzedniej ciąży / obecnej masz problem z TSH ? Czy jeżeli teraz TSH będzie w normie to później może się rozchwiać?
Bo wiem że celiakia i tarczyca idą w parze..
 
@sandyy mam pytanko w związku z celiakią.
Czy w poprzedniej ciąży / obecnej masz problem z TSH ? Czy jeżeli teraz TSH będzie w normie to później może się rozchwiać?
Bo wiem że celiakia i tarczyca idą w parze..
Przed pierwszą ciążą nie brałam leków na tarczycę, miałam tsh około 2, lekarka niby kazała mi brać pol najmniejszej dawki, ale potwornie źle się czuję z tsh bliskim 1[emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Ale jak tylko zaszłam w ciążę to tsh poleciało do góry i od razu miałam euthyrox i później co miesiąc badałam (ale to i bez celiakii chyba standard) i miałam zwiększana dawke). Po ciąży już euthyrox brać musiałam, pogorszyły mi się wyniki. No i teraz robiąc bete w dniu miesiączki to od razu robiłam tsh i ft4 i od razu zwiększenie dawki leku.
 
Powiedzcie mi czy te wyniki krwi co robimy pierwsze to jest bez są w tym.samym dniu już? Czy musimy dłużej czekać?? Bo 29 mam wizytę i zastanawiam się już ile wcześniej je zrobic....bo jak mi wizytę odwołają znowu to chyba nie ma sensu..
 
reklama
Powiedzcie mi czy te wyniki krwi co robimy pierwsze to jest bez są w tym.samym dniu już? Czy musimy dłużej czekać?? Bo 29 mam wizytę i zastanawiam się już ile wcześniej je zrobic....bo jak mi wizytę odwołają znowu to chyba nie ma sensu..
Wiekszosc badań jest dość szybko, jak jest laboratorium przy punkcie pobrań. Robiłam rano, po 14 były. Ale to od labo zależy
 
Do góry