reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Gratuluję
Wracam mega szczęśliwa od pani doktor, jest serduszko, śliczny zarodek mówiła że 7-8 tydzień. Termin 10 listopad. Dziękuję za wsparcie i wiare, że wszystko będzie dobrze. Pani doktor narazie przyjmuje tylko prywatnie więc i tak do niej będe chodzić. Za tydzień kolejna wizyta z wynikami badań i będzie 4 tygodnie zwolnienia z pracy. Wstawiam fotke naszego maleństwa Zobacz załącznik 1101027
 
reklama
Oczywiście jakiekolwiek forsowanie się w zaawansowanej ciąży może się różnie skończyć. Gdy podnosisz do góry ręce, napinają się mięśnie brzucha, a to może wywołać skurcze. Tylko te ręce to na prawdę długo w górze trzebaby trzymać, żeby coś się zadziało wg mnie[emoji848] Gdyby te wszystkie pierdoły były prawdą, to nasze mamy z pewnością by leżały i pachniały całą ciążę [emoji4] dziewczyny wszystko z głową. Dobrze się czuję i mogę to robię. Źle się czuję, nie mam siły to odpuszczam i wykorzystuję męża haha[emoji12]
Ja nie sprzątam, nie mam siły, może mężu okna pomyje. No są opinie, że nie powinno się wieszać firanek czy myć okien ale nie dotyczy to zaawansowanej ciąży?
Chociaż ja mamie rolety instalowałem będąc w 9 miesiącu...[emoji2356]
 
Oczywiście jakiekolwiek forsowanie się w zaawansowanej ciąży może się różnie skończyć. Gdy podnosisz do góry ręce, napinają się mięśnie brzucha, a to może wywołać skurcze. Tylko te ręce to na prawdę długo w górze trzebaby trzymać, żeby coś się zadziało wg mnie[emoji848] Gdyby te wszystkie pierdoły były prawdą, to nasze mamy z pewnością by leżały i pachniały całą ciążę [emoji4] dziewczyny wszystko z głową. Dobrze się czuję i mogę to robię. Źle się czuję, nie mam siły to odpuszczam i wykorzystuję męża haha[emoji12]

To racja ale z drugiej strony kiedyś były inne czasy. Kiedyś kobiety w ciąży robiły na polu i nic się nie działo, problemy z zajściem w ciążę też rzadziej występowały a teraz niestety co druga para ma z tym problem już nie mówiąc o poronieniach.
 
Wracam mega szczęśliwa od pani doktor, jest serduszko, śliczny zarodek mówiła że 7-8 tydzień. Termin 10 listopad. Dziękuję za wsparcie i wiare, że wszystko będzie dobrze. Pani doktor narazie przyjmuje tylko prywatnie więc i tak do niej będe chodzić. Za tydzień kolejna wizyta z wynikami badań i będzie 4 tygodnie zwolnienia z pracy. Wstawiam fotke naszego maleństwa Zobacz załącznik 1101027
I teraz powinnam nakopać Ci w tyłek...
I powiem tak, a nie mówiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratuluję [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172]
 
Mój mąż nie przepada za pierogami więc ich po prostu nie robię, bo nie chce mi się tylko dla siebie lepic, za to ja mogła bym jeść pierogi na okrągło. I chyba sobie w weekend zamówię [emoji4]

Nie mam jeszcze pomytych okien, święta przynajmniej motywują do porządków. A wy? Sprzatacie czy niekoniecznie? Koleżanka mówi że w ciąży nie należy myć okien i w ogóle podnosić rąk do góry, obciążać się. A wy co myślicie? Chyba nie ma przeciwwskazań jeśli z ciąża jest ok
Ja tam jakoś wielkich porządków nie mam zamiaru robić. Zresztą nie podchodzę do tych świąt jakoś uroczyście przez to że i tak w zasadzie z rodziną się nie zobaczymy. Zrobię tylko skromnie serniczek, sałatkę i jajka w majonezie.

A wiecie że aż wstyd się przyznać ale nigdy nie jadłam pierogów ruskich [emoji85] jakoś nawet nigdy mnie do nich nie ciągnęło - może dlatego że ja jestem typowy mięsożerca [emoji1787]
Wracam mega szczęśliwa od pani doktor, jest serduszko, śliczny zarodek mówiła że 7-8 tydzień. Termin 10 listopad. Dziękuję za wsparcie i wiare, że wszystko będzie dobrze. Pani doktor narazie przyjmuje tylko prywatnie więc i tak do niej będe chodzić. Za tydzień kolejna wizyta z wynikami badań i będzie 4 tygodnie zwolnienia z pracy. Wstawiam fotke naszego maleństwa Zobacz załącznik 1101027
I to są wieści na które chyba każda z nas dzisiaj czekała [emoji173]
 
reklama
Oczywiście jakiekolwiek forsowanie się w zaawansowanej ciąży może się różnie skończyć. Gdy podnosisz do góry ręce, napinają się mięśnie brzucha, a to może wywołać skurcze. Tylko te ręce to na prawdę długo w górze trzebaby trzymać, żeby coś się zadziało wg mnie[emoji848] Gdyby te wszystkie pierdoły były prawdą, to nasze mamy z pewnością by leżały i pachniały całą ciążę [emoji4] dziewczyny wszystko z głową. Dobrze się czuję i mogę to robię. Źle się czuję, nie mam siły to odpuszczam i wykorzystuję męża haha[emoji12]
Ostatnie zdanie mi się podoba 😄😄😄
 
Do góry