reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej.... ale się rozpisałyście :)
Gratuluję pozytywnych wizyt i trzymam kciuki dalej...
No ja niestety wraz z córką od dzisiaj na antybiotyku (zatoki) wiec chcąc nie chcąc poszłam i do apteki oraz do sklepu...
Brzuch nadal jakiś taki bólowy, klujący i ciągnący :(
Ja zjadłam pierogi ale miesne i popijam barszcz :)
Coś mnie ssie na warzywa i owoce :p
 
reklama
Ja się czuję jak kupa. ... Śpię cały dzień co też nie jest łatwe z 3 latka w domu. Ale jestem wyrodna i siedzi cały dzień na tv albi telefonie. Zaraz wysyłam swojego do mc Donalda. Niby obiad był. Ale i tak chcę jeść.
A wy jak tam?
 
Ja się czuję jak kupa. ... Śpię cały dzień co też nie jest łatwe z 3 latka w domu. Ale jestem wyrodna i siedzi cały dzień na tv albi telefonie. Zaraz wysyłam swojego do mc Donalda. Niby obiad był. Ale i tak chcę jeść.
A wy jak tam?
A mc nie zamknięte?
 
reklama
Agabaj super nowina :) kurcze, wizyta inna o 180 stopni!!

Eh no tak dziewczyny, swieta sie zblizaja, pierwszy raz z mezem zostajemy w naszym mieszkaniu i nie jedziemy do rodziny :) moze tez sie skusze i pierwszy raz w zyciu zrobie pierogi :D brzmi jak wyzwanie 😁
Dosłownie wizyta o 180 stopni, na szczęście że w tą strone. :-D
Wiedziałam że wszystko dobrze się skończy 😍
Jesteś zadowolona z tej pani dr?
Ile mierzy Twoja dzidzia ?
Gratulacje ☺
Oj tego Ci nie powiem ile mierzy dzidzia, ale pani dr mówiła że 7-8 tydzień. Dała skierowanie na badania i mam zrobić i 10 sie u niej pojawić wynikami. Niestety, ale wszystko prywatnie jak narazie, bo na nfz tam nie przyjmują przez wirusa, może później sie to zmieni. No ale bardzo sympatyczna starsza pani doktor, wyśmiała poprzedniego lekarza. Wizyta 200zł, za tydzień może być więcej bo z cytologią, ale na ten czas w dobie wirusa chyba warto.
Powiedzcie mi czy te wyniki krwi co robimy pierwsze to jest bez są w tym.samym dniu już? Czy musimy dłużej czekać?? Bo 29 mam wizytę i zastanawiam się już ile wcześniej je zrobic....bo jak mi wizytę odwołają znowu to chyba nie ma sensu..
Ja jade na pierwsze badania we wtorek, a w piątek wizyta i mam nadzieje że wszystko będzie.
 
Do góry