reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

agabaj92 trzymam kciuki, żeby się udało, tak jak piszą inne dziewczyny idź do innego lekarza, będziesz spokojniejsza :)

ja miałam mieć wizytę w czwartek, wczoraj poinformowano mnie że wizyta przesunięta na poniedziałek, bo pani doktor jest przeziębiona :/ i znowu trzeba czekać na to serduszko :) myślałam że po czwartkowej wizycie będę spokojniejsza.
 
reklama
Tak robił przez powłoki brzuszne.

Mówił że nie może dać zwolnienia. bo nie ma serduszka. Jedynie jak jest serduszko i potwierdza to ciąże to dopiero może zwolnienie wypisać. Dziwny jakiś ten lekarz, mocno zastanawiam sie nad zmianą lekarza.
Przez powłoki brzuszne???

Przecież na poczatku robi sie USG dopochwowo bo przez brzuch nic nie widać [emoji33]
 
Tak robił przez powłoki brzuszne.

Mówił że nie może dać zwolnienia. bo nie ma serduszka. Jedynie jak jest serduszko i potwierdza to ciąże to dopiero może zwolnienie wypisać. Dziwny jakiś ten lekarz, mocno zastanawiam sie nad zmianą lekarza.
Dziewczyno, nie zastanawiaj się nawet tylko szukaj innego lekarza.
 
Przez powłoki brzuszne???

Przecież na poczatku robi sie USG dopochwowo bo przez brzuch nic nie widać [emoji33]
Dziewczyno, nie zastanawiaj się nawet tylko szukaj innego lekarza.
Za pół godziny mam telefon do rodzinnego bo sie przeziębilam, jak mi da zwolnienie super, jak nie dzwonie do kierownika czy da mi kilka dni urlopu i migiem wtedy szukam innego lekarza.
 
Przez powłoki brzuszne usg robi się co najmniej od 12 tyg i to jeśli kobieta nie jest otyła. Bo jeśli jest to też utrudnia widoczność.
 
reklama
Tak robił przez powłoki brzuszne.

Mówił że nie może dać zwolnienia. bo nie ma serduszka. Jedynie jak jest serduszko i potwierdza to ciąże to dopiero może zwolnienie wypisać. Dziwny jakiś ten lekarz, mocno zastanawiam sie nad zmianą lekarza.
Kochana to głową do gory [emoji4] Jak mógł zobaczyc serduszko na tym etapie przez powłoki brzuszne? Za wcześnie jeszcze na badanie w ten sposób, zawsze robią usg dopochwowo.
Pojdz prywatnie do jakiegoś lekarza żeby się uspokoić bo mam przeczucie, że wszystko będzie dobrze [emoji6]

@ForgetMeeNot, też się już boję tych prenatalnych. Nie wyobrażam sobie czekania na wynik a już odbieranie go tym bardziej. Ja się jednak coraz bardziej skłaniam do Sanco z zakresem rozszerzonym. Bo teraz jest Sanco podstawowy, rozszerzony i Sanco Plus.
 
Do góry