reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Czy u Ciebie w miescie jest portal znanylekarz? Jesli tak, to sugerowalabym tam spojrzec i pojsc prywatnie. Prywatne kliniki czesto zatrudniaja profesorow ze szpitali, ktorzy pracuja na bardzo dobrym sprzecie.
Kurcze, ale na tym znanylekarz to chyba tylko prywatnie są lekarze?
Nooo na Nfz niestety czesto trafia sie na bucow. Raz poszlam do ginekologa na nfz a pozniej do tego samego, ale juz prywatnie. to byly doslownie 2 rozne osoby, straszne jak bardzo zmienia sie podejscie.
takze sprawdz koniecznie!!
Do niego zbytnio już nie chce iśc prywatnie. Jak już to inny lekarz.
 
reklama
Ja z kolei mysle o najgorszym bo brzuch nie boli nic a nic. Piersi tez i w zasadzie czuje się normlanie pod warunkiem, ze jem co 3 godziny. Niestety cukrzyca triche mi namieszała w życiorysie.
Tez mam zle przeczucia i czarne myśli.
Kochana, głowa do góry!
Ja też nie mam żadnych objawów, cycki takie jak były, nic nie boli, nie kłuje, mdłości brak. Mam czasami czarne myśli, ale próbuję je odganiać, musi być dobrze 😘
 
Nooo na Nfz niestety czesto trafia sie na bucow. Raz poszlam do ginekologa na nfz a pozniej do tego samego, ale juz prywatnie. to byly doslownie 2 rozne osoby, straszne jak bardzo zmienia sie podejscie.
takze sprawdz koniecznie!!
Mi się udało znaleźć fajnego lekarza na NFZ to okazał się zarażony i teraz zostałam bez. W ogóle w tej mojej przychodni to uważają, że tylko w przypadku jakiś krwawień się zgłaszać a tak to teleporady jak jest potrzeba zwolnienia czy jakiegoś skierowania. Tylko skąd ja mam wiedzieć, że potrzebuję skierowania? Czuję się zostawiona sama sobie.
 
reklama
Kurcze, ale na tym znanylekarz to chyba tylko prywatnie są lekarze?

Do niego zbytnio już nie chce iśc prywatnie. Jak już to inny lekarz.

Tak, raczej tylko prywatni - ja przy wyborze ginekologa teraz kierowalam sie ta strona i faktycznie sie sprawdzilo na podstawie opinii. Widac tez zazwyczaj od razu koszt takiej wizyty.
 
Do góry