reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
@agabaj92 trzymam mocno kciuki, tak, jak inne dziewczyny sugeruje, zebys poszla jeszcze do innego lekarza z nowoczesnym sprzetem. Naprawde, czesto to co widza na obrazie rozni sie diametralnie. Warto tez zasiegnac drugiej, niezaleznej opinii.
 
Według OM 8 tydzień jakoś ale za dużo dzisiaj lekarz nic nie mówił.

Pierwszy test ciążowy to był w piątek 6 marca, blada kreseczka była. Potem powtórzyłam za kilka dni test i były już na dwóch różnych testach mocniejsze kreseczki. Wtedy w piątek to dość dziwny zbieg okoliczności, bo widziałam 2 lecące bociany. Czy ja wiem czy beta coś da teraz? Nie wiem
Co do bety to różne opinie, teraz mój lekarz kazał mi tylko raz zrobić żeby porównać to co wyszło z wynikiem usg, ale podczas straconej ciąży w 6 tygodniu (według usg) wyjaśniła wszystko - po 48 nie rosła tylko spadała. Na tym etapie to może już się nie podwoi, ale powinna rosnąć choć w obecnej sytuacji to trochę strach do laboratorium chodzić.
Chyba najlepiej iść za parę dni do innego lekarza.
 
Czy u Ciebie w miescie jest portal znanylekarz? Jesli tak, to sugerowalabym tam spojrzec i pojsc prywatnie. Prywatne kliniki czesto zatrudniaja profesorow ze szpitali, ktorzy pracuja na bardzo dobrym sprzecie.
Zaraz sprawdze.
Zależy na co sobie możesz pozwolić finansowo. Ja bym osobiście poszła prywatnie bo po pierwsze pewnie szybszy termin a po drugie często mają lepszy sprzęt niż na NFZ.
Myśle, że dałabym rade finansowo, bo czasami czego sie nie robi dla dziecka i na dodatek dla lepszego lekarza. U siebie mam buca, za każdym razem nie przyjemny i zastanawiam sie dzięki wam nad zmianą lekarza,
 
Zaraz sprawdze.

Myśle, że dałabym rade finansowo, bo czasami czego sie nie robi dla dziecka i na dodatek dla lepszego lekarza. U siebie mam buca, za każdym razem nie przyjemny i zastanawiam sie dzięki wam nad zmianą lekarza,

Nooo na Nfz niestety czesto trafia sie na bucow. Raz poszlam do ginekologa na nfz a pozniej do tego samego, ale juz prywatnie. to byly doslownie 2 rozne osoby, straszne jak bardzo zmienia sie podejscie.
takze sprawdz koniecznie!!
 
reklama
@agabaj92 ja trzymam mocno kciuki 😘✊
Dziewczyny trafilam na artykul o dziecku ktorw urodzilo soe zdrowe a rodzice chorzy na koronawirusa
 
Do góry