reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

No wlasnie kojarzę , ze śliwki na zaparcia tyle, ze ja tych zaparc nie mam
emoji51.png
emoji51.png

A ta mascia można tam smarować? Nie wpływa na ciążę?
Czopki napewno bezpieczne bo sama przez całą ciążę brałam A maść kurczę nie jestem pewna zapytaj lekarza najwyżej kazdy lekarz inaczej się odnosi do tego Ale podmywanie się najlepsza recepta bynajmniej dla mnie .Przepraszam że przeszkadzam uciekam .Zdrowia i Szczęśliwego rozwiazania❤ dla wszystkich
 
reklama
Hej ja najprawdopodobniej też będę listopadowa mama. 18 lutego pierwszy dzień ostatniej @
JUTRO planuje dzwonić do lelarza- może uda się umówić tylko czy coś będzie widać wychodzi na to że jutro 6 tygodni 0 dni.

Witaj w naszym gronie :-) ja ostatnia@ 15 luty więc idziemy prawie tak samo :-) tylko 3 dni różnicy:-) Kiedy idziesz na 1wizyte?
 
Czopki napewno bezpieczne bo sama przez całą ciążę brałam A maść kurczę nie jestem pewna zapytaj lekarza najwyżej kazdy lekarz inaczej się odnosi do tego Ale podmywanie się najlepsza recepta bynajmniej dla mnie .Przepraszam że przeszkadzam uciekam .Zdrowia i Szczęśliwego rozwiazania[emoji173] dla wszystkich
Dziekuje za poradę [emoji8] Trzymaj się ciepło [emoji8]
 
Planuje jutro dzwonić ale w obecnej sytuacji nie wiem czy tak od razu się uda. Jestem mega niecierpliwa
Chcę wiedzieć czy ok czy prawidłowo zagniezdzone, czy 1 sztuka [emoji16]
To bob jeśli faktycznie jest to totalna wpadka by byla- mam już sporą brygada w domu
No ale coz... zobaczymy
A Ty już byłaś na usg?
 
Cześć dziewczyny!
Dopisuję się również jako przyszła listopadowa mama (sama końcówka listopada) :)
U mnie to pomieszanie z poplątaniem bo ostatni okres 27 stycznia, a wiek ciąży określony dziś na USG 5 tydzień 5 dzień, także namieszało mi się ewidentnie.... :) ale było już widać bijące serce, także powoli do przodu!
Od dziś biorę też Duphaston, wyniki progesteronu mam poniżej normy.
 
Cześć dziewczyny!
Dopisuję się również jako przyszła listopadowa mama (sama końcówka listopada) :)
U mnie to pomieszanie z poplątaniem bo ostatni okres 27 stycznia, a wiek ciąży określony dziś na USG 5 tydzień 5 dzień, także namieszało mi się ewidentnie.... :) ale było już widać bijące serce, także powoli do przodu!
Od dziś biorę też Duphaston, wyniki progesteronu mam poniżej normy.

Witaj :-) super że już było serduszko :-D może owulacja u Ciebie była później?? A długie cykle miałaś??

@Martii22 ja idę teraz 2 kwietnia prywatnie bo też do cierpliwych nie należę.. 27 marca się dowiedziałam że jestem w ciąży.. to będzie moja 3. Dwie poprzednie poronilam w 2010 r i 2013.. więc mam teraz stresa jakich mało..
 
Witaj :-) super że już było serduszko :-D może owulacja u Ciebie była później?? A długie cykle miałaś??

@Martii22 ja idę teraz 2 kwietnia prywatnie bo też do cierpliwych nie należę.. 27 marca się dowiedziałam że jestem w ciąży.. to będzie moja 3. Dwie poprzednie poronilam w 2010 r i 2013.. więc mam teraz stresa jakich mało..

Hej!:) Chyba faktycznie była mocno później... cykle zazwyczaj 30-31 dni (kiedyś mocno nieregularne, ostatnio się unormowało), ale może akurat w tym jednym miesiącu postanowiło mi się trochę poprzestawiać :D dlatego to była dla nas w sumie niespodzianka - mieliśmy zamiar zacząć się starać o dziecko w najbliższym czasie, ale zdecydowało za nas :)
 
Hej!:) Chyba faktycznie była mocno później... cykle zazwyczaj 30-31 dni (kiedyś mocno nieregularne, ostatnio się unormowało), ale może akurat w tym jednym miesiącu postanowiło mi się trochę poprzestawiać :D dlatego to była dla nas w sumie niespodzianka - mieliśmy zamiar zacząć się starać o dziecko w najbliższym czasie, ale zdecydowało za nas :)

Takie niespodzianki to chyba sa najlepsze :-)
 
reklama
No dokładnie. Na dodatek szef kazał mi się zadeklarować czy będę na l4 przez całą ciąże bo w innym przypadku nie może nikogo zatrudnić na zastępstwo. A skąd ja mam niby wiedzieć jak to dalej się potoczy? Czy donoszę ciąże? [emoji3525] Chyba jeszcze za wcześnie na takie deklaracje?


P.S. L4 w ciąży jest płatne 100%, prawda?
To i tak się ciesz że teraz zapytał. Ja poszłam po L4 do rodzinnej 11 marca ze względu na korona wirusa i cały stres potęgowała jeszcze praca a nie chciałam czekać do 1 wizyty z L4 bo nie byłabym w stanie to już wtedy przed wizytą dostałam pytanie jak wyobrażam sobie co dalej czy będę kontynuować czy wracać do pracy..przed jakakolwiek wizyta kiedy jeszcze nic nie wiedziałam poza betą i kilkoma pozytywnymi testami 😲
Pracodawcy nie mają wyczucia w takich momentach
 
Do góry