reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

I dobrze zrobilas idac na L4... :-) zdrowie Twoje i maluszka najwazniejsze.. :-) Co do ciazowego mozgu.. i ciazowego stanu umyslu.. to mialam tydzien urlopu w marcu a dzis jak szefowa sie pytala kiedy to bylo i ile dni to nie potrafilam sobie przypomniec.. :-)
Ja zawsze miałam dobrą pamięć ale teraz jestem jakaś mało inteligentna...
Czasami nawet jak ktoś do mnie coś mówi to ja patrzę najpierw muszę sobie w głowie poukładać o co chodzi 😂 dopiero jak zakoduje to jest odpowiedź z mojej strony.. śmieszne to jest .
Ogólnie to zasnąć nie mogę już drugą noc z rzędu..
 
reklama
A jak kobietki u was z humorami? W pierwszej ciąży mnie to ominęło, a to już 10 lat temu... Dziś miałam wyjątkowo trudny dzień, chciało mi się płakać bez powodu i non stop, mąż tak mnie wkurzał - a nic nawet nie zrobił - że aż się gotowałam w środku. Poszłam zrelaksować się przy maszynie do szycia i skończyła mi się nitka w bebenku - to sie poryczałam i tyle z relaksu...
 
Hej Dziewczyny! Czy mogę dołączyć? Wczoraj byłam na usc 6tyd 2 dni, niestety lekarz mi powiedział, że zarodek jest za mały i że jeszxze nie słychać serca płodu, a powinno... Lekarz powiedział, że w ciągu tygodnia die rozstrzygnie co będzie z moją ciąża... Jestem załamana czy któraś z Was tak miała?
 
Dzień dobry o poranku. Na zatwardzenia z naturalnychmetod polecam maślankę lub kefir , jak tylko możecie. Przegryźć ogórkiem, albo kapusta kiszoną i powinno ruszyć. Ogólnie polecam sok z kapusty kiszonej. Ja kupuję kapustę wkładam do sloika zalewam wodom, dosalam i na następny dzień pyszna woda wychodzi. Jak lubicie to naprawdę dobry sposób. Z L4 się nie przejmujcie , uciekajcie na nie jak najprędzej. Nikt wam orderu nie da , że się męczycie. Chyba, że macie fajna pracę.
Witam nowe mamy.Wspanialuchb9miesoecu, bez strachu.
Mój mąż wczoraj. Jak czekał na mnie pod gabinetem to miła stań przed zawałowy. Wiedział, że jakl teraz się nie uda to będzie strasznie krucho ze mną. Ja mam straszne chumorki. Jeszcze siedze z 3 latka w domu , która się opiekuje i staramy się o adopcje, ale ona ma duże problemy emocjonalne i jest ciężko, a jak tak strasznie nie mam siły.
Oczywiście robię co mogę , ale tracę cierpliwość.
 
Hej Dziewczyny! Czy mogę dołączyć? Wczoraj byłam na usc 6tyd 2 dni, niestety lekarz mi powiedział, że zarodek jest za mały i że jeszxze nie słychać serca płodu, a powinno... Lekarz powiedział, że w ciągu tygodnia die rozstrzygnie co będzie z moją ciąża... Jestem załamana czy któraś z Was tak miała?
Witaj [emoji846]
Po pierwsze spokuj i czekanie. Po drugie u mnie 6 z Om był 4 na usg. Więc spokojnie. I bardzo dużo zależy od sprzętu jakim jest się badanym.
 
@Ame90 ja zobaczyłam serce 7+4. Teraz powinien być 9 tydzień, ale wczoraj lekarz powiedział, że 8 więc trochę się pogubiłam.

Badania jak najbardziej będę robić. Wiem, że sytuacja trudna, ale nie dajmy się zwariowac.
 
@Ame90 ja zobaczyłam serce 7+4. Teraz powinien być 9 tydzień, ale wczoraj lekarz powiedział, że 8 więc trochę się pogubiłam.

Badania jak najbardziej będę robić. Wiem, że sytuacja trudna, ale nie dajmy się zwariowac.
A byłaś wcześniej u gin? I co też miałaś za mały zarodek?
 
reklama
Dzień dobry o poranku. Na zatwardzenia z naturalnychmetod polecam maślankę lub kefir , jak tylko możecie. Przegryźć ogórkiem, albo kapusta kiszoną i powinno ruszyć. Ogólnie polecam sok z kapusty kiszonej. Ja kupuję kapustę wkładam do sloika zalewam wodom, dosalam i na następny dzień pyszna woda wychodzi. Jak lubicie to naprawdę dobry sposób. Z L4 się nie przejmujcie , uciekajcie na nie jak najprędzej. Nikt wam orderu nie da , że się męczycie. Chyba, że macie fajna pracę.
Witam nowe mamy.Wspanialuchb9miesoecu, bez strachu.
Mój mąż wczoraj. Jak czekał na mnie pod gabinetem to miła stań przed zawałowy. Wiedział, że jakl teraz się nie uda to będzie strasznie krucho ze mną. Ja mam straszne chumorki. Jeszcze siedze z 3 latka w domu , która się opiekuje i staramy się o adopcje, ale ona ma duże problemy emocjonalne i jest ciężko, a jak tak strasznie nie mam siły.
Oczywiście robię co mogę , ale tracę cierpliwość.
Brawo za wypowiedź o l4 popieram w 100%. To nam się należy i korzystajcie.

Ja mam 6latka i 17mc także dzieje się. Cierpliwość jest do wyrobienia, ale czasem szwankuje. Pamiętaj jesteśmy tylko ludźmi, mama nie zawsze musi mieć dobry dzień, nie zadręczaj się tym. Nie każdego dnia możemy wstać z uśmiechem na twarzy i mówić do dzieci o kochanie jak milutko, że wstałeś... Tylko powiemy po co Ty już wstałeś i nie obwiniaj się za to!!!

Także miłego dnia głowa do góry [emoji846][emoji846][emoji846]
 
Do góry