reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Wiem, że to trudne. Ale pozostaje Ci czekać. Chyba, że masz możliwość iść do innego giną z innym sprzętem, bo to też dużo daje.
Chyba wytrzymam ten tydzień. Najważniejsze że mam leki które może pomogą utrzymać ciążę o ile jest zagrożona. Choć czytałam że takie plamienie po usg dopochwowym się zdarza
 
Chyba wytrzymam ten tydzień. Najważniejsze że mam leki które może pomogą utrzymać ciążę o ile jest zagrożona. Choć czytałam że takie plamienie po usg dopochwowym się zdarza
Plamienie jeszcze o niczym nie świadczy. Trzymam kciuki[emoji106][emoji106][emoji106][emoji106]stawiam na późniejsza owu.
 
Dziewczyny jestem po wizycie. Fasolka jest tak mała że muszę iść na wizytę w przyszłym tygodniu i sprawdzić czy wszystko ok. Trochę się podłamałam bo w trakcie usg miałam plamienie i lekarz powiedział że nie wiadomo co będzie . Dostałam duphaston.😭
Trzymaj sie i myśl pozytywnie, odkąd zawitałam na grupie mały cud był u jednej z nas. Prawda @Ewarut?


Słyszałam w wiadomościach że jutro ogłasza nowe obostrzenia, już się boję co wymyślą czy nasze wizyty na tym nie ucierpią. Ja na swoją czekam 2 tygodnie prawie i ma się odbyć 1 kwietnia mam nadzieję że się nic nie zmieni.
Moja też będzie 1 kwietnia i mam nadzieje zobaczyć już seduszko. W takim razie który tydzień według usg?

U mnie w 6 według Om, to był 4 według usg
U mnie bardzo podobnie, będąc na usg 19 marca lekarz mówił że 4 tydzień a według wszystkich kalendarzy ciązy czy aplikacji był 6 skończony i zaczęty 7. Teraz zobaczymy w środe co będzie. Jestem dość dobrej myśli.

Na dodatek udaje mi sie podleczyć przeziębienie że i tak pójde na wizyte w środe ale już bardziej zdrowa niż chora, chociaż coś mnie zapewne będzie trzymać, ale maseczka (o której położna mówiła żeby wziąć) i rękawiczki plus płyn dezynfekujący ręce powinno być dobrze.
 
A która to będzie wizyta z kolei?
Masz możliwość umawiać wizyty z lux med do konkretnego lekarza?
Niby mam ale tą wizytę umawiałam spory czas temu więc w najbliższym czasie wizyty nie dostanę a jest to usg do 10tc więc to w zasadzie jedyna szansa. Ogólnie jestem już po usg z serduszkiem u mojej gin do której chodzę prywatnie a luxmed mam dodatkowo ale będę spokojnieksza jak pomiędzy wizytami u mojej gin mam dodatkowe usg.
Mam nadzieję że będzie dobrze. Załamał mnie ten lekarz
Musisz myśleć pozytywnie. Trzeba być dobrej myśli. Mocno ściskam [emoji173]
 
Większość dnia potęguje, dobija mnie, jak widzę jak matki idealne na fejsie wrzucają kreatywne zabawy ze swoimi dziećmi, a mnie w ostatnich dniach tak stać na duplo, wspólne rysowanie i ewentualnie wspólne gotowanie. No matka idealna
emoji1785.png
Nie martw się... U mnie to samo. Klocki, ksiązeczki, ewentualnie zabawa piłka...

No dokładnie.. ehhNo z jednej strony fajnie, ale z drugiej strony jak już ryzykuje wizytę w przychodni to wolałabym dostać po tej wizycie jakieś informacje a to podobno buc który nic nie mówi a do tego jest chamski podobno. No nic zobaczymy jak to będzie
emoji4.png
Czasem buc, bucem, ale lekarzem moze byc bardzo dobry, wiec moze chociaz rzetelnie Cie zbada :) A charakterem jego od poczatku sie nie przejmuj :)

@Pati1405 a może mialas wczesniej owulacje i fasolka jest po prostu mlodsza niz wynika to z ostatniej miesiaczki? Badz dobrej mysli ;*

Ja mam wyniki bety i progesteronu. Dzwonilam do ginekologa, powiedzial to co wczesniej sadzilam, ze mam powtorzyc bete w srode, a progesteron jest niski, ale miesci sie w normie i na razie nie musze nic brac. Plamieniami mam sie tez na razie nie martwic, bo tak moze byc i mam sie pojawic u niego na wizycie w przyszlym tygodniu.
 
Kochana nie mów tak, źle się czujesz więc to normalne że nie masz siły na kreatywne zabawy ze swoją pociecha.. I tak dobrze, że choć trochę dajesz radę się pobawić [emoji4]
Z czasem będzie lepiej i nadrobisz [emoji8]
Taaaak [emoji8]
Nie wierzę, że to piszę, ale dzięki korona maz od jutra w domu,m to trochę pobawi[emoji123]
 
Mój tata ma brata który jest z bliźniaków ale siostra zmarła i ma następnego brata któremu urodziły się bliźniaki.
A mama ma brata któremu urodziły się bliźniaki
Wiec liczyłam na bliźniaczą ciąże za pierwszym razem ale wyszła pojedyńcza, druga niechcialam bliźniaków Bo tylko 12 miesięcy różnicy i tez pojedyńcza.
W trzeciej modliłam się o bliźniaki ale tez pojedyńcza wiec przestałam już na to liczyć i wychodzi że teraz by były ale jednak nie będzie
No to spora szansa była. No ale natura zdecydowała:)
Może marne pocieszenie, ale w obecnych czasach wirusowych łatwiej mimo wszystko będzie prowadzić ciążę pojedyncza...
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie. Fasolka jest tak mała że muszę iść na wizytę w przyszłym tygodniu i sprawdzić czy wszystko ok. Trochę się podłamałam bo w trakcie usg miałam plamienie i lekarz powiedział że nie wiadomo co będzie . Dostałam duphaston.[emoji24]
Dobrze, że byłaś na wizycie to może a nóż pomogą leki...
Trzymam kciuki, by dobrze się skonczylo
 
Do góry