reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Mój tata ma brata który jest z bliźniaków ale siostra zmarła i ma następnego brata któremu urodziły się bliźniaki.
A mama ma brata któremu urodziły się bliźniaki
Wiec liczyłam na bliźniaczą ciąże za pierwszym razem ale wyszła pojedyńcza, druga niechcialam bliźniaków Bo tylko 12 miesięcy różnicy i tez pojedyńcza.
W trzeciej modliłam się o bliźniaki ale tez pojedyńcza wiec przestałam już na to liczyć i wychodzi że teraz by były ale jednak nie będzie

Kurcze no to faktycznie :-/ ale tak czy inaczej macie duza szanse na blizniaki. Moze nastepnym razem 😉
 
Masakra. Uwielbiam takie zmiany, jeszcze z zaskoczenia inny lekarz...
No dokładnie.. ehh
Kochana nie denerwuj sie. W tych czasach ciesz sie ze usg sie odbedzie [emoji4]
No z jednej strony fajnie, ale z drugiej strony jak już ryzykuje wizytę w przychodni to wolałabym dostać po tej wizycie jakieś informacje a to podobno buc który nic nie mówi a do tego jest chamski podobno. No nic zobaczymy jak to będzie [emoji4]
 
No dokładnie.. ehhNo z jednej strony fajnie, ale z drugiej strony jak już ryzykuje wizytę w przychodni to wolałabym dostać po tej wizycie jakieś informacje a to podobno buc który nic nie mówi a do tego jest chamski podobno. No nic zobaczymy jak to będzie [emoji4]
A która to będzie wizyta z kolei?
Masz możliwość umawiać wizyty z lux med do konkretnego lekarza?
 
Dziewczyny jestem po wizycie. Fasolka jest tak mała że muszę iść na wizytę w przyszłym tygodniu i sprawdzić czy wszystko ok. Trochę się podłamałam bo w trakcie usg miałam plamienie i lekarz powiedział że nie wiadomo co będzie . Dostałam duphaston.😭
 
Dziewczyny jestem po wizycie. Fasolka jest tak mała że muszę iść na wizytę w przyszłym tygodniu i sprawdzić czy wszystko ok. Trochę się podłamałam bo w trakcie usg miałam plamienie i lekarz powiedział że nie wiadomo co będzie . Dostałam duphaston.[emoji24]
Trzymam kciuki. Który to tydzień?
 
Słyszałam w wiadomościach że jutro ogłasza nowe obostrzenia, już się boję co wymyślą czy nasze wizyty na tym nie ucierpią. Ja na swoją czekam 2 tygodnie prawie i ma się odbyć 1 kwietnia mam nadzieję że się nic nie zmieni.
 
reklama
Do góry