reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Marzę o pralko-suszarce, ale mieszkam w bloku i nie mam miejsca na to cudo[emoji24]bo łazienka jest za mała. Kupiliśmy za to w zimę osuszacz powietrza i on pomaga mi przetrwać suszenie prania w domu. Polecam[emoji106]
A nie jest wtedy za suche powietrze w domu ??
Ja mam wlasnie problem w sypialni z suchym powietrzem, cala geba zasycha mi w nocy , pic sie chce, usta tez pieka, popekane I mysle o jakims nawilzaczu powietrza bo przy dzidziusiu tez nie moze byc takie mocno suche powietrze...
 
reklama
Ja tak miałam przed wykryciem celiakii. Nie jadłam dużo ale pomimo ćwiczeń i biegania nie zrzuciłam ani 1 kg a nawet przybralam. Po diagnozie i wprowadzeniu diety zgubiłam 7 kg w miesiąc bez ćwiczeń i sportu bo byłam wykończona ta nowa sytuacją i szukaniem czego mogę jeść a czego nie powinnam. O dziwo na diecie BG jem o wiele więcej i częściej niż przed a waga jak spadła o te 7 kg tak się trzymała. Jak porównam sobie zdjęcia to wtedy wyglądałam na taką spuchniętą że szok.
No wlasnie , dlatego mi sie wydaje , ze cos musi sie dziać w organizmie bo tak daje znak , ze cos jest na rzeczy tak jak u Ciebie wyszlo ze celiakia ...
 
A ja dziś zaplanowalam sobie tyle rzeczy do zrobienia a kompletnie mi sie nic nie chce , musze sie zmobilizować bo masakra [emoji33]
 
Ja tak miałam przed wykryciem celiakii. Nie jadłam dużo ale pomimo ćwiczeń i biegania nie zrzuciłam ani 1 kg a nawet przybralam. Po diagnozie i wprowadzeniu diety zgubiłam 7 kg w miesiąc bez ćwiczeń i sportu bo byłam wykończona ta nowa sytuacją i szukaniem czego mogę jeść a czego nie powinnam. O dziwo na diecie BG jem o wiele więcej i częściej niż przed a waga jak spadła o te 7 kg tak się trzymała. Jak porównam sobie zdjęcia to wtedy wyglądałam na taką spuchniętą że szok.
To ja przed wykryciem celiakii wyglądałam jak dziecko z Oświęcimia [emoji23]
A po diagnozie i i kilku miesiącach diety momentalnie przytyłam 10kg
 
Cześć w poniedziałek 😉
Ale się rozpisalyscie, znowu prawie 10 stron miałam do nadrobienia 🤣 dziś mam troszkę gorszy dzien, chociaż teraz już jest ok, rano miałam mdłości, głowę jak na kacu i mega śpiąca byłam.. To nic że cała noc przespałam ładnie 😉 mam nadzieję że reszta dnia będzie ok.
P. S pranie już postawione 🤣
 
Cześć w poniedziałek [emoji6]
Ale się rozpisalyscie, znowu prawie 10 stron miałam do nadrobienia [emoji1787] dziś mam troszkę gorszy dzien, chociaż teraz już jest ok, rano miałam mdłości, głowę jak na kacu i mega śpiąca byłam.. To nic że cała noc przespałam ładnie [emoji6] mam nadzieję że reszta dnia będzie ok.
P. S pranie już postawione [emoji1787]
Dzień bez prania dniem straconym [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Jejkuuu jak mnie głowa boli od wczoraj nie idzie wytrzymać... W nocy prawie nie spalam, apap pomaga na 2 godziny, a też go nie mogę co chwilę brać. Dodatkowo spuchłam od zęba, a wizyta dopiero jutro... :(
 
Do góry