reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dzień dobry [emoji173]
Witam wszystkich [emoji4]
Za oknem mróz i śnieg, zwariować można.
Pije kawkę i zaraz muszę ogarnąć domek po leniwej niedzieli.
Czuje się superasnie.
Życzę pogodnego dnia [emoji846]
U nas w Trójmieście piękne słoneczko [emoji274] fakt wczoraj wieczorem padał śnieg z deszczem ale już nie ma po nim śladu. Niestety na popołudnie zapowiadają opady deszczu.
Wstałam dziś w dobrym nastroju [emoji4] oby to był dobry dzień [emoji16]
Ale jak miałam kartę Rossman i wczoraj dodalam Rosnę to też nie dostanę? Czy wtedy tak?
Tak dostaniesz [emoji4] sprawdzaj tylko co jakiś czas maila bo tak informują [emoji4]
Wy tez tak macie ze nie chce Wam sie wg jesc ale sie zmuszacie aby cokolwiek przegryzc?? Ja narazie nie mam mdlosci i nudności.. tylko taki jadlowstret...
Mam ogólnie mały apetyt i wciskam na siłę w siebie. Wieczorem jak mdłości puszczają to dopiero wtedy jestem w stanie coś zjeść.
A wyskoczył Wam już brzuch?
W pierwszej ciąży długo miałam spokój, ale terzz po południu to wygląda jak mój z pierwszej ciszy z jakiegoś 15 tygodnia[emoji54]
Tak mam dużo większy iż w 1 ciąży ale wydaje mi się że to są wzdęcia u mnie [emoji4]
Tak czytam jakie inne kobiety mają dziwne zachcianki w ciąży.. ktoś np.całą cytryne zjada ze skórką.. albo kostki lodu.albo ser żółty z dżemem....
To ja takich nie mam dziwnych...chce mi się coś, ale nie takie dziwne połączenia hmmm...a jak u was?
W pierwszej ciąży miałam szał na pomidory [emoji85] jadłam je na kilogramy na początku ale było lato więc i smak był pyszny [emoji16]

A ja od wczoraj mam ochotę na pizzerki ale mam za mało sera więc chyba jednak na obiad wpadnie zupa [emoji2957] staram się wychodzić tylko raz w tygodniu na duże zakupy na cały tydzień i na tym bazuje [emoji4] przeraża mnie ten wirus i wolę być zapobiegawcza.
 
Też mi sugerowano celiakię, ale to było parę lat temu. I jakoś to przeszło bez echa. I do tej pory było ok. Piłam hektolitry kawy, aż w końcu powiedziałam stop. Jak przestałam pić kawę odeszła mi ochota na słodycze. A teraz dużo pije , a mało sikam. Idę dziś do lekarza niech coś zaradzi bo nawet nie mam w czym chodzic, q nie ma gdzie coś kupić. Nawet głupiego stanika. Na dodatek jestem osobą , która zwykle nigdy nie narzeka , a teraz jestem papka nic mi nie pasuje. Nie potrafię znaleźć rozwiązania na moje problemy. A zawsze wszystkich wspierałam, a teraz dupa , a nadal każdy oczekuje, że znajdę rozwiązanie na wszystko..... przepraszam dziewczyny, ale mam mega doła , naprawdę ogarnę się i nie będę smecic
 
Dobra chowam wstyd do kieszeni pokażę wam moją ilość prania uzbierana od piątku : było w miarę poskładane, ale syn szukał na już, na teraz podkoszulki i tych skarpetek

Hahaha ale mnie rozbawilas, u mnie sypialni w kącie lezy taka sama sterta 😂 dopije kawe i zabieram sie za składanie 😎
 
Tak czytam jakie inne kobiety mają dziwne zachcianki w ciąży.. ktoś np.całą cytryne zjada ze skórką.. albo kostki lodu.albo ser żółty z dżemem....
To ja takich nie mam dziwnych...chce mi się coś, ale nie takie dziwne połączenia hmmm...a jak u was?

Ser żółty z dzemem to ja jem na codzien i bez ciazy 😂
 
Też mam, ale nie masz tak, że jednak idealnie suche nie jest? I ma taki lekki zapach gumy?
Nie, nie mam. Może po prostu za dużo wkładasz do bębna i nie suszy do końca. A przed pierwszym użyciem włączyłaś pralkę na czyszczenie bębna, żeby się wszystko oczyściło?
Ja uwielbiam te zapach jak wyciągam ciuchy i nie jest to zapach gumy u mnie.
 
Też mam, ale nie masz tak, że jednak idealnie suche nie jest? I ma taki lekki zapach gumy?
My na jesień będziemy się wprowadzać do nowego domu więc za jakiś czas czekają nas zakupy więc chętnie poczytam bo od zawsze miałam tylko pralkę więc opcja suszarka to dla mnie luksus [emoji16]

Co do Twojego samopoczucia to pamiętaj że jesteśmy tutaj z Tobą [emoji8] to forum daje naprawdę ogromne wsparcie [emoji4] są tutaj cudowne kobietki [emoji173]
 
reklama
Ja dzisiaj mam mega kryzys mdłości, wymioty ..wizytę mam w czwartek dopiero, zazdroszczę moim koleżankom które opowiadają mi że w ciąży super się czuły, moja siostra też zero takich rewolucji miała,
 
Do góry