reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Mi cycki trochę urosły i koniec...a chce jeszcze hihi [emoji57][emoji57]
Pewnie jak zwykle tylko w sadło zostanie a cyckow jak nie było tak nie będzie.
Kobietki ja wam chętnie oddam trochę biustu [emoji16] tak jak mi urósł w 1 ciąży tak został i teraz znów zaczął rosnąć [emoji85] ile można [emoji85] tęsknię za moim średnim biustem [emoji847]
 
reklama
Pewnie jak zwykle tylko w sadło zostanie a cyckow jak nie było tak nie będzie.
Niestety ja też już straciłam nadzieję na cycki. Myślałam, że jak urodzę to choć przez czas karmienia będą większe a wcale nie były a później to się nawet mniejsze zrobiły o rozmiar a i tak przed ciążą były maleńkie [emoji22] jak teraz jeszcze się zmniejszą to już w ogóle nie będę miała biustu.
Super [emoji7][emoji7][emoji7] ja 9+1 dzisiaj [emoji106][emoji106][emoji106] niestety moje samopoczucie do kitu .Mam nadzieję ,że i ja wreszcie będę miała siłę na cokolwiek ,bo narazie ugotowanie zupy to walka [emoji849][emoji849][emoji849] Muszę mezusiowi ugotować jak wróci z pracy ,bo gdyby nie on to bym nawet du*y nie ruszyła.Straszne to jest dla mnie ,bo zawsze byłam dość aktywna,a teraz mimo chęci do robienia czegolwiek to sił mi brak .
Ja też kompletny brak energii, ale jakoś muszę funkcjonować przy Małej. Jak ona ma drzemkę to ja też śpię więc w domu bałagan, obiady to jakieś na szybko robię. Jeść mi się nie chce, albo nadchodzą mnie chęci na jakieś nieosiągalne rzeczy, np. wczoraj wieczorem na bigos mojej babci[emoji3] U mnie dziś 9+3 więc jeszcze miesiąc i powinno być dobrze.
 
Dziś jest u mnie nawet ok..wczoraj chyba wycierpialam za wszystkie czasy.. i pije sobie cos dobrego ☺️. A potem będą naleśniki 😏
 

Załączniki

  • IMG_20200327_122859.jpg
    IMG_20200327_122859.jpg
    987,4 KB · Wyświetleń: 64
Ja się modle żeby piersi mi nie urosły więcej, to moja 1 ciążą więc nie wiem jak będzie.. Do tej pory już miałam spory problem z kupieniem biustonosza i to u brafiterki.. nie chce myśleć co będzie dalej, chyba w grę wchodzi tylko zmniejszenie u chirurga :(
To ja praktycznie nie mam[emoji317] a po pierwszej ciazy to juz calkiem deska jestem.
Po drugiej bede wklesla chyba[emoji24]
 
Cześć Dziewczyny. O 14.00 mamy wizytę, jestem cała w nerwach. A mdłości, jakbym z tydzień wódkę piła i miala turbo-kaca. Cycki o matko, ostatnio udało mi się schudnąć z 64 na 56kg, i cycki zleciały bardzo. Teraz schudłam jeszcze dwa bo jeść nie mogę czyli 54kg a cycki jak balony ja jestem załamana za to tatuś zadowolony. Trzymajcie kciuki 😘
 
reklama
Do góry