reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Jeśli nie masz krwawienia to moja teoria jest całkiem prawdopodobna. Zwłaszcza że sama mówiłaś że tej krwi było niewiele. I masz rację, ten plastik jest twardy. Zapomniałam zapytać swojego dr do kiedy będę tą Luteine brała [emoji848]
Ja też nie zapytałam ostatnio.Bylam w takiej euforii jak zobaczyłam serduszko ,że już o nic nie pytalam 😁 A też nie chce do niego dzwonić i go dręczyć pytaniami 🙄 I tak będę musiała dryndnąć bliżej 7 kwietnia i zapytać czy wizyta się odbędzie normalnie.mam nadzieję ,że tak.Tez jestem ciekawa ile jeszcze będę musiała brać tą luteinę.Tym bardziej ,że mam podejrzenia ,że to ona wywołuje te moje bóle głowy, chociaż to tylko moje podejrzenia .
 
reklama
Wiecie co dziewczyny mam przeczucie ze u mnie nie dzieje sie dobrze. Od 2 dni nie mam zadnych mdlosci i piersi zrobily sie mniejsze i juz nie bolą. A na dodatek zrobilam test ciazowy rano i kreska byla bledsza niz 2 tyg temu..a od wczoraj jeszcze te plamienie ehh... aby do 13 jakos wytrzymac (chociaż tez swoje tam bede musiala odczekac)..
Mam to samo z piersiami.Tez już nie bolą tak jak wcześniej j mam wrażenie ,że są mniejsze.Ale mdłości ,zmęczenie i bóle głowy nie odpuszczają :/ już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć.Zwariuje do wizyty.
 
Cześć dziewczyny [emoji3]
U mnie 9 +2 czuje się znakomicie, każdej z Was tego życzę [emoji4]
Jestem wielkim głodomorem... Mam wrażenie, że brzuch mi urósł [emoji50][emoji50][emoji50]
Tylko czemu nic nie idzie w cycki[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Powodzenia na wizytach [emoji3526]
Witamy nowe mamusie [emoji4]
 
Cześć dziewczyny [emoji3]
U mnie 9 +2 czuje się znakomicie, każdej z Was tego życzę [emoji4]
Jestem wielkim głodomorem... Mam wrażenie, że brzuch mi urósł [emoji50][emoji50][emoji50]
Tylko czemu nic nie idzie w cycki[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Powodzenia na wizytach [emoji3526]
Witamy nowe mamusie [emoji4]
Mi cycki trochę urosły i koniec...a chce jeszcze hihi 😏😏
 
A ja wczoraj popoludniu zaczelam plamic. Dzwonilam do lekarza wlasnie i mam po 13 przyjechac do szpitala na ginekologiczny to sprawdzą 😔
o niee!! głowa do góry i myśl pozytywnie, nic nie jest przesądzone a jeśli na coś nie masz realnie wpływu to nie można się tym denerwować.. tak będzie lepiej dla fasolki, ściskam mocno !
 
Cześć dziewczyny [emoji3]
U mnie 9 +2 czuje się znakomicie, każdej z Was tego życzę [emoji4]
Jestem wielkim głodomorem... Mam wrażenie, że brzuch mi urósł [emoji50][emoji50][emoji50]
Tylko czemu nic nie idzie w cycki[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Powodzenia na wizytach [emoji3526]
Witamy nowe mamusie [emoji4]
Ja się modle żeby piersi mi nie urosły więcej, to moja 1 ciążą więc nie wiem jak będzie.. Do tej pory już miałam spory problem z kupieniem biustonosza i to u brafiterki.. nie chce myśleć co będzie dalej, chyba w grę wchodzi tylko zmniejszenie u chirurga :(
 
Cześć dziewczyny [emoji3]
U mnie 9 +2 czuje się znakomicie, każdej z Was tego życzę [emoji4]
Jestem wielkim głodomorem... Mam wrażenie, że brzuch mi urósł [emoji50][emoji50][emoji50]
Tylko czemu nic nie idzie w cycki[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Powodzenia na wizytach [emoji3526]
Witamy nowe mamusie [emoji4]
Super 😍😍😍 ja 9+1 dzisiaj 👍👍👍 niestety moje samopoczucie do kitu .Mam nadzieję ,że i ja wreszcie będę miała siłę na cokolwiek ,bo narazie ugotowanie zupy to walka 🙄🙄🙄 Muszę mezusiowi ugotować jak wróci z pracy ,bo gdyby nie on to bym nawet du*y nie ruszyła.Straszne to jest dla mnie ,bo zawsze byłam dość aktywna,a teraz mimo chęci do robienia czegolwiek to sił mi brak .
 
reklama
Wiecie co dziewczyny mam przeczucie ze u mnie nie dzieje sie dobrze. Od 2 dni nie mam zadnych mdlosci i piersi zrobily sie mniejsze i juz nie bolą. A na dodatek zrobilam test ciazowy rano i kreska byla bledsza niz 2 tyg temu..a od wczoraj jeszcze te plamienie ehh... aby do 13 jakos wytrzymac (chociaż tez swoje tam bede musiala odczekac)..
Trzymam kw, żeby wszystko było dobrze. Wiem, że się boisz, ale trzeba myśleć, że będzie dobrze :)
 
Do góry