reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Może faktycznie lepiej zrezygnować z tego aplikatora bo to taki twardy plastik i w sumie łatwo o podrażnienie.narazie nie mam krwawienia ,ale dziwny strach został po tym wczorajszym :/
Jeśli nie masz krwawienia to moja teoria jest całkiem prawdopodobna. Zwłaszcza że sama mówiłaś że tej krwi było niewiele. I masz rację, ten plastik jest twardy. Zapomniałam zapytać swojego dr do kiedy będę tą Luteine brała [emoji848]
 
Mi się dziś śniło, że był początek października i zaczęłam rodzić a przez [emoji146] musiałam mieć cc i to w znieczuleniu ogólnym więc czułam ten "odlot" i obudziłam się już po, ale nie mam pojęcia co było z dzieckiem tylko lekarz mnie ochrzanił, że złe podkłady poporodowe mam [emoji28] wykańczają mnie te sny. W pierwszej ciąży też mi się non stop coś śniło, ale potem to były bardzo przyjemne sny [emoji6]

Ja też wczoraj odebrałam wyniki, tsh 1,43 więc super, toksoplazmoza nadal nie przechorowana, ale ważne, że teraz nie choruje, gorzej z moczem bo jakieś bakterie wyszły [emoji53]

Ja w pierwszej ciąży gdzieś koło 6 tygodnia zaczęłam mieć mdłości a teraz to nawet nie wiem [emoji28] nie mam czasu w ogóle myśleć który mam tydzień.
Mi też w moczu wyszły bakterie, narazie mam z tym nic nie robić a Ty?
 
Co oznacza +4? Bo przyznam ze tego nie ogarniam... mi lekarz powiedział,
Który jest tydzień plus pokrywa się to z data 1 dnia ostatniej miesiączki.... z góry dzięki za wyjaśnienie 😘😘😘
Oznacza to że masz ukończone pełne 8 tygodni i ciągniesz 4 dzień 9 tygodnia 😉 dlatego jak jest np 8+4 to aktualnie jest 9 tydzień. Tak mi tłumaczyl gin 🙂
 
reklama
A ja wczoraj popoludniu zaczelam plamic. Dzwonilam do lekarza wlasnie i mam po 13 przyjechac do szpitala na ginekologiczny to sprawdzą 😔
 
Do góry