reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Mój lekarz też dał swój numer telefonu i jak coś mam dzwonic o każdej porze dnia lub nocy... 280 za usg to trochę przesada ale cóż... Muszą utrzymać te marmury....
Moja siostrzenica płaci 250 za wizytę nie wiem skąd oni biorą te ceny. Czy to nie powinno być jakoś, że wszyscy biorą podobnie, a nie taka ogromną różnica.
Boje się pomyśleć ile zapłacisz za prenatalne.
 
reklama
Moja siostrzenica płaci 250 za wizytę nie wiem skąd oni biorą te ceny. Czy to nie powinno być jakoś, że wszyscy biorą podobnie, a nie taka ogromną różnica.
Boje się pomyśleć ile zapłacisz za prenatalne.
Screenshot_20200325_140848_com.android.chrome.jpg

Już się łapie za kieszeń :(
 
Moja siostrzenica płaci 250 za wizytę nie wiem skąd oni biorą te ceny. Czy to nie powinno być jakoś, że wszyscy biorą podobnie, a nie taka ogromną różnica.
Boje się pomyśleć ile zapłacisz za prenatalne.
Mój też pierwszy raz wziął 200 zł i paragon dał.
Liczą sobie nieźle..dobrze, że prenatalne mam darmowe...jeśli się uda na nie dotrzeć w dzisiejszej dobie koronawirusa...czy wszystkiego nie pozamykają..
 
Też mam termin na 6.11. .. czyli jeszcze nie miałaś żadnych badań i nie są one aż tak pilne?? . a który masz teraz tydzień? I już prenatalne będziesz mieć??
Zaczynam 8 tydzień, może źle się wyraziłam. Nie prenatalne tylko usg z oceną ryzyka genetycznego czy jakoś tak plus peppa jeśli będę chciała
Badania nie są pilne mogę ich nie robić do kolejnej wizyty, muszę koniecznie tylko dokument z grupą krwi przynieść
 
Zaczynam 8 tydzień, może źle się wyraziłam. Nie prenatalne tylko usg z oceną ryzyka genetycznego czy jakoś tak plus peppa jeśli będę chciała
Badania nie są pilne mogę ich nie robić do kolejnej wizyty, muszę koniecznie tylko dokument z grupą krwi przynieść
To trochę mnie uspokoiłas.. bo ja też bez badań narazie...
 
Cześć dziewczyny,

Mało się odzywam ale jestem tu od początku :)

Jestem już po dwóch wizytach, na dzisiejszej słyszałam serduszko :) Termin na 03.11. Jestem już po wszystkich badaniach więc dziś założyli kartę ciąży. kolejna wizyta 22.01 to badania prenatalne.
 
reklama
Do góry