reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Miałam mieć druga prywatną w poniedziałek i mi odwołali... I zapisała wstępnie na 29 kwietnia, ale nie wiadomo czy będzie wtedy już czynne..ale serduszko biło dwa tyg temu... Także narazie tylko były dwie wizyty jedna prywatną, a druga na NFZ za baczyć tylko serduszko.. no i L4 mam dostać w poniedziałek dalsze.. telefonicznie..ehh
Ty przynajmniej widziałaś serduszko :) Ja też chodzę prywatnie i to odwołują.

Mojemu mezowi ostatnio śniło się, że mi poród odbierał więc wcale śmiechu nie ma bo tak może być [emoji51]
 
reklama
Tak, też jeszcze mam odczyn combsa, wr ale cytomegalie i różyczke robiłam kiedyś sama


Dziewczyny, a jak zapisujecie się do tych lekarzy, prywatnie czy tez nie, to informujecie zawsze o ciąży? Bo wizyt 'ciążowych' nie powinni odwoływać
Tak dziś jak.ideolywala to się pytała czy w ciąży...no i tak to nic nie dało.
 
Dziewczny a jeśli ktoś chodzi do ginekologa prywatnie to po skierowanie na badania krwi może chyba pójść do rodzinnego? No i jakieś przychodnie żeby oddać krew do badań chyba muszą być otwarte?
Mam nadzieję, że nie odwołają piątkowej wizyty znowu :(

Ja nie zamierzam jeszcze mówić rodzinie o ciazy. Powiem dopiero w 2 trymestrze, po badaniach prenatalnych.
I chyba zdecydujemy się z mężem na te NIFTY [emoji849] Ale jeszcze pogadam z moją lekarką. Strasznie się już tym wszystkim stresuje.

@aspen11 wspolczuje dodatkowego stresu związanego ze słaba opieka w ciąży. Chociaż jak ktoś z mojej rodziny się tam jakiś czas temu leczył to nie narzekał na opiekę. Wszystkie badania były robione, pielęgniarki mile i troskliwe w szpitalu. Nie to co u nas z łaską zawsze się opiekują.

Ja ogolnie z opieki tez jestem bardzo zadowolona, podejscie do pacjenta jest tutaj bardzo życzliwe bez zadnych fochow (jakie pamietam w Polsce doswiadczylam). Jak bylam tu w szpitalu na porodowce czy tez po porodzie albo po poronieniu to dostalam opiekę na najwyzszym poziomie. Jednak opieka kobiet w ciazy to jedyne wg mnie co kuleje w Szwecji (mogliby troche sie bardziej przylozyc, bo jak Was czytam to jednak pod tym wzgledem badan, zwolnień iyp to jest lepiej w Polsce).
 
Zastanawiałam się czy mam sobie zjeść lody miętowe czy bigos no i bigos zwyciężył właśnie [emoji39]
Haha jeju ja ostatnio jadłam bigos na obiadokolacje to cały wieczór mi się nim odbijało, tak jak wczoraj zjadłam kiełbaskę z duszona cebulką na obiad po 15 i do samego pójścia spać odbijała mi się ta kiełbasa i teraz właśnie tak mam dziko, że mi się obiad odbija do spania [emoji2356][emoji2356][emoji2368]
 
A ja mam rozmowę z szefem z głowy, zadzwonilam dziś do niego jak dostałam zwolnienie od soboty i powiedziałam, że jestem w ciąży i że pewnie nie będzie z tego zadowolony a on do mnie : cieszę się, że jesteś w ciąży, gratuluję... To teraz siedź w domu i odpoczywaj a my bd szukać zastępstwa za Ciebie [emoji33]
Totalny szok dla mnie bo myślałam, że się wkurzy ale podziękowałam mu za wyrozumiałość [emoji4][emoji4]
 
reklama
Tylko laboratoria też pozamykane i w sumie niewiadomo nawet jakie badania robić [emoji848]
Ja dostałam taki spis od moje Pani dr (załącznik). Ogólnie mam pakiet medyczny w luxmed więc tam dostałam skierowania na badania. Ale z tego co kojarzę to jeśli ktoś prowadzi ciążę tylko prywatnie to chyba rodzinny nie da skierowania na te badania - będzie mimo wszystko odsyłał do gina. Z drugiej strony w związku z sytuacją jaką aktualnie mamy to już wszystko możliwe.
Zastanawiałam się czy mam sobie zjeść lody miętowe czy bigos no i bigos zwyciężył właśnie [emoji39]
Lody miętowe [emoji7] jadłabym [emoji7]
 
Do góry