reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Jakie badania najlepiej wykonać? Moja pierwsza ciąża więc jestem blada w tym wszystkim
Ja dostałam skierowanie na morfologie, mocz, Wr, glukoza a sama muszę zrobić toksoplazmoza IgG i toksoplazmoza IgM, anty HIV i cytomegalie też zrobię [emoji6]
A no i grupę krwi trzeba bo nie wszędzie akceptują ta z książeczki urodzeniowej [emoji51]
 
reklama
A masz skierowanie jakieś?? Czy tylko na kartce spisane??
Ja mam nadzieję dostać teraz litanie na te wszystkie badania od lekarza na NFZ tylko po to się do niego zapisałam ale na pierwszej wizycie dał tylko na 3 badania...a teraz 2 kwietnia wizyta i zastrzegł że wizyta może odbyć się tylko telefonicznie no to jak niby wtedy dostanę to skierowanie?😐
Poza tym idę teraz w piątek na pierwszą wizytę prywatnie i mam nadzieję uzyskać więcej informacji. Bo tamten mnie zbywał i głupio odpowiadał na każde pytanie
 
Jestem jedyną, która nie ma skierowania na jakiekolwiek badanie.. w poniedziałek jeszcze ta położna od tego lekarza ma dzwonić bo ma mi wypisać L4 i dopytam o badania i duphaston bo też mi się kończy 😯
 
Jestem jedyną, która nie ma skierowania na jakiekolwiek badanie.. w poniedziałek jeszcze ta położna od tego lekarza ma dzwonić bo ma mi wypisać L4 i dopytam o badania i duphaston bo też mi się kończy 😯
Ja tez na 1 wizycie nie dostalam ani zadnego skierowania, ani nie zalozyla mi karty ciazy. Mysle ze teraz we wtorek jak zobaczy serduszko
 
Dziewczny a jeśli ktoś chodzi do ginekologa prywatnie to po skierowanie na badania krwi może chyba pójść do rodzinnego? No i jakieś przychodnie żeby oddać krew do badań chyba muszą być otwarte?
Mam nadzieję, że nie odwołają piątkowej wizyty znowu :(

Ja nie zamierzam jeszcze mówić rodzinie o ciazy. Powiem dopiero w 2 trymestrze, po badaniach prenatalnych.
I chyba zdecydujemy się z mężem na te NIFTY [emoji849] Ale jeszcze pogadam z moją lekarką. Strasznie się już tym wszystkim stresuje.

@aspen11 wspolczuje dodatkowego stresu związanego ze słaba opieka w ciąży. Chociaż jak ktoś z mojej rodziny się tam jakiś czas temu leczył to nie narzekał na opiekę. Wszystkie badania były robione, pielęgniarki mile i troskliwe w szpitalu. Nie to co u nas z łaską zawsze się opiekują.
 
reklama
Jestem jedyną, która nie ma skierowania na jakiekolwiek badanie.. w poniedziałek jeszcze ta położna od tego lekarza ma dzwonić bo ma mi wypisać L4 i dopytam o badania i duphaston bo też mi się kończy [emoji54]
Nie jesteś jedyną. Ja też jeszcze nic nie mam ani nawet serduszka nie widziałam [emoji45]
 
Do góry