reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Witajcie nowe mamy :)
Jakoś się dzisiaj nie mogę wbić w dyskusję. Może dlatego, że synek mało spał w dzień i nie miałam czasu nadrabiać...spędziłam z nim sama intensywny dzień, potem mąż nas namówił na spacer (znaczy chciał zabrać małego, ale doszłam do wniosku, że wyjdę z nimi). No i potem tak mnie w pachwinach ciągnęło.
Co do korona to wychodzę jedynie na spacer na podwórko (mieszkamy na wsi) i na budowę 200 m dalej. Nigdzie indziej się nie ruszam :)
Jedynie na wizytę w piątek pojadę na miasto :)
 
Cześć dziewczyny,
Chciałam się z Wami przywitać. Mam już dwóch synków. W listopadzie straciłam ciążę, skończyło się niestety zabiegiem w szpitalu. Po 3 miesiącach postanowiliśmy spróbować ostatni raz, i akurat się udało, a tu niestety teraz strach przed koronawirusem. Póki co z ciąży jeszcze się nie cieszę po ostatnich przeżyciach. Wizytę u lekarza mam jutro i już zaczynam się stresować. Po wyliczeniach termin porodu wypadałby ok 9 listopada.
Hej Dziewczynki [emoji4] jestem nowa!!! Termin z OM wychodzi na 16.11.20 do lekarza ide jutro. Liczę na bijące serducho. Jestem mamą dwóch dam 10 i 6 lat z OGROMNYMI problemami. Ale o tym może kiedys:) teraz liczymy na zdrówko [emoji4] swoją droga bardzo martwi mnie moja wczesna ciaza i ta epidemia. Jak sobie radzicie?
Witam :)
dołączam do Was, tydzień temu zrobiłam betę i wyszedł 5 tydzień, z objawów to strasznie tkliwe piersi no i oczywiście brak miesiączki. Teraz doszedł ból podbrzusza i pleców, a generalnie gdybym nie zrobiła badania to pewnie bym nie wierzyła, że jestem w ciąży. Jutro wizyta u gina na 17.00, jestem ciekawa czy będzie coś widać i czy wszystko dobrze, oby!
Witam, dolaczma do listopadowych mam :) Obecnie mieszkam w Belgii. To moja pierwsza ciaza, dluuuugo wyczekiwana, wiec jak na razie na chlodno jeszcze do wszystkiego podchodze. Pierwsza wizyta lekarska bedzie u mnie w czwartek, 26 marca.
Witamy [emoji8] i oczywiście ogromne gratulacje [emoji173]

U mnie dziś coś strasznego [emoji26] jeszcze tak źle się w tej ciąży nie czułam. Od rana brak apetytu. Zjadłam na siłę jedną kanapkę A na obiad odrobinę zupy po której myślałam że puszczę pawia [emoji2961] pół dnia spałam. Boli mnie brzuch i plecy [emoji20] ahhh ten I trymestr [emoji43]
 
reklama
Hej dziewczyny,
Dołączam i ja, szukam wsparcia w tym szalonym czasie...
Dopiero co testowałam, wychodzi im 5 tydzień, termin na koniec listopada. Brak okresu, objawy się zgadzają. Pierwsza ciąża, wyczekiwana i chyba nadal nie dowierzam. Dopiero będę próbować dzwonić do lekarzy, co mam teraz zrobić czy mam czekać itp. W normalnej sytuacji poleciłabym na betę w podskokach ale czuje taki koronaparaliż i nie potrafię się cieszyć tak do końca :( . Ehh potrzebuję otuchy.
 
Do góry