reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej Dziewczynki [emoji4] jestem nowa!!! Termin z OM wychodzi na 16.11.20 do lekarza ide jutro. Liczę na bijące serducho. Jestem mamą dwóch dam 10 i 6 lat z OGROMNYMI problemami. Ale o tym może kiedys:) teraz liczymy na zdrówko [emoji4] swoją droga bardzo martwi mnie moja wczesna ciaza i ta epidemia. Jak sobie radzicie?
Witaj i trzymamy kciuki.
 
reklama
Co do epidemii to wiadomo stres jest ale z drugiej strony to trochę mi to na rękę mąż w domu jest więc pomoże przy starszym dziecku, w razie czego do sklepu skoczy, a najbardziej to pasuje mi to że nigdzie nie wychodzę więc mam nadzieję że uda mi się utrzymać przynajmniej do 12 tygodnia ciąże w tajemnicy. Po ostatniej stracie wiem że nie ma co chwalić się zbyt wcześnie, puki co o ciąży wie tylko mąż. Na szczęście moje wizyty co tydzień w gabinecie prywatnym wszystkie się odbywają
 
Co do epidemii to wiadomo stres jest ale z drugiej strony to trochę mi to na rękę mąż w domu jest więc pomoże przy starszym dziecku, w razie czego do sklepu skoczy, a najbardziej to pasuje mi to że nigdzie nie wychodzę więc mam nadzieję że uda mi się utrzymać przynajmniej do 12 tygodnia ciąże w tajemnicy. Po ostatniej stracie wiem że nie ma co chwalić się zbyt wcześnie, puki co o ciąży wie tylko mąż. Na szczęście moje wizyty co tydzień w gabinecie prywatnym wszystkie się odbywają

Rozumiem Cię doskonale. Ja mam zamiar nie wspominać o ciazy tak długo jak się da. Jestem pulpetem wiec myśle, ze tym bardziej to realne [emoji28] oczywiście małżon wie ale tylko on[emoji4] to 3 dziecko a dwoje starszych urodziło nam się z problemami mimo, ze my nie mamy żadnych wad w genetyce bo robiliśmy badania. Ale rodzinka wie lepiej i napewno nie po nosie by im było, a ja chce uniknąć tekstów typu : po co Ci to było, a co jak znowu będzie chore? Wiecie mam taka rodzine która chciałaby przeżyć życie za mnie. Mało robia ale do powidzenia to maja dużo [emoji2]🤪 poza tym jestem po 2 cc wiec to tez temat do narzekania🤷🏻‍♀️
 
Hej Dziewczynki [emoji4] jestem nowa!!! Termin z OM wychodzi na 16.11.20 do lekarza ide jutro. Liczę na bijące serducho. Jestem mamą dwóch dam 10 i 6 lat z OGROMNYMI problemami. Ale o tym może kiedys:) teraz liczymy na zdrówko [emoji4] swoją droga bardzo martwi mnie moja wczesna ciaza i ta epidemia. Jak sobie radzicie?
Witaj [emoji4] kciuki za wizyte , jutro tez kilka z nas ma wizyty [emoji6]
No jakoś musimy przebrnąć przez ta epidemie, ja np siedzę w domu od tygodnia bo jestem chora takze unikam kontaktu z innymi ludźmi i musialam tez wizyte u ginekologa przez to przełożyć ...
A Wy jak sobie radzicie?
 
Witaj [emoji4] kciuki za wizyte , jutro tez kilka z nas ma wizyty [emoji6]
No jakoś musimy przebrnąć przez ta epidemie, ja np siedzę w domu od tygodnia bo jestem chora takze unikam kontaktu z innymi ludźmi i musialam tez wizyte u ginekologa przez to przełożyć ...
A Wy jak sobie radzicie?
Ja po nieco ponad tygodniu spędzonym w domu, stwierdzam, ze jeszczw troche i chyba oszaleje🙈🙊
 
reklama
Do góry