reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Mnie już któryś dzień z kolei dość mocno podbrzusze boli, ale nie cały czas tak jakby na okres. Ale słyszałam, że to przez to że w macicy jest zarodek i macica sie powiększa. Na dodatek coś mnie katar i kaszel męczą, moge sie AMOLEM smarować? Nie chce leków brać a nie wiem już co robić. Amol jest ziołowy więc raczej nic mi nie powinno być. A wy co mówicie?
 
Mnie już któryś dzień z kolei dość mocno podbrzusze boli, ale nie cały czas tak jakby na okres. Ale słyszałam, że to przez to że w macicy jest zarodek i macica sie powiększa. Na dodatek coś mnie katar i kaszel męczą, moge sie AMOLEM smarować? Nie chce leków brać a nie wiem już co robić. Amol jest ziołowy więc raczej nic mi nie powinno być. A wy co mówicie?
Z domowych sposób napewno polecę herbatke z miodem, syrop z cebuli, i płukanie gardła solą. Może w jeden dzień nie postawią na nogi, ale mnie wyratowały 🙂
 
Witaj [emoji4] kciuki za wizyte , jutro tez kilka z nas ma wizyty [emoji6]
No jakoś musimy przebrnąć przez ta epidemie, ja np siedzę w domu od tygodnia bo jestem chora takze unikam kontaktu z innymi ludźmi i musialam tez wizyte u ginekologa przez to przełożyć ...
A Wy jak sobie radzicie?

Ja tak średnio szczerze mówiąc. Przez to mam jakieś dziwne myśli, ze z dzieckiem coś jest nie tak, ze seduszko przestało bić, a sytuacji nie poprawia fakt, ze wizyty u ginekologa stoją pod znakiem zapytania
 
Mnie już któryś dzień z kolei dość mocno podbrzusze boli, ale nie cały czas tak jakby na okres. Ale słyszałam, że to przez to że w macicy jest zarodek i macica sie powiększa. Na dodatek coś mnie katar i kaszel męczą, moge sie AMOLEM smarować? Nie chce leków brać a nie wiem już co robić. Amol jest ziołowy więc raczej nic mi nie powinno być. A wy co mówicie?
Na katar (mialam taki juz w kolorach teczy) pomogly inhalacje z inhalolem w misce i recznikiem na glowie[emoji849]
Dlugo sie opieralam, ale sa faktycznie skuteczne takie inhalacje
 
Witam :)
dołączam do Was, tydzień temu zrobiłam betę i wyszedł 5 tydzień, z objawów to strasznie tkliwe piersi no i oczywiście brak miesiączki. Teraz doszedł ból podbrzusza i pleców, a generalnie gdybym nie zrobiła badania to pewnie bym nie wierzyła, że jestem w ciąży. Jutro wizyta u gina na 17.00, jestem ciekawa czy będzie coś widać i czy wszystko dobrze, oby!
 
Witam :)
dołączam do Was, tydzień temu zrobiłam betę i wyszedł 5 tydzień, z objawów to strasznie tkliwe piersi no i oczywiście brak miesiączki. Teraz doszedł ból podbrzusza i pleców, a generalnie gdybym nie zrobiła badania to pewnie bym nie wierzyła, że jestem w ciąży. Jutro wizyta u gina na 17.00, jestem ciekawa czy będzie coś widać i czy wszystko dobrze, oby!
Powodzenia, ja byłam w czwartek i niestety jeszcze nic nie było widać. Za 2 tygodnie lekarz kazał przyjść i oby wtedy coś już było widać prócz pęcherzyka ciążowego.
 
reklama
Jutro będzie 6 tyd. 4 dzień więc chyba już coś powinno być widoczne, przejrzałam forum i widziałam że u innych dziewczyn już zarodek był widoczny. No zobaczymy, rozmowa z ginem dobrze mi zrobi, będę spokojniejsza na pewno.
 
Do góry