reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej Dziewczynki 😊 jestem nowa!!! Termin z OM wychodzi na 16.11.20 do lekarza ide jutro. Liczę na bijące serducho. Jestem mamą dwóch dam 10 i 6 lat z OGROMNYMI problemami. Ale o tym może kiedys:) teraz liczymy na zdrówko 😊 swoją droga bardzo martwi mnie moja wczesna ciaza i ta epidemia. Jak sobie radzicie?
 
reklama
Hej Dziewczynki 😊 jestem nowa!!! Termin z OM wychodzi na 16.11.20 do lekarza ide jutro. Liczę na bijące serducho. Jestem mamą dwóch dam 10 i 6 lat z OGROMNYMI problemami. Ale o tym może kiedys:) teraz liczymy na zdrówko 😊 swoją droga bardzo martwi mnie moja wczesna ciaza i ta epidemia. Jak sobie radzicie?
Hej :) witaj wśród nas:)
 
Hej Dziewczynki 😊 jestem nowa!!! Termin z OM wychodzi na 16.11.20 do lekarza ide jutro. Liczę na bijące serducho. Jestem mamą dwóch dam 10 i 6 lat z OGROMNYMI problemami. Ale o tym może kiedys:) teraz liczymy na zdrówko 😊 swoją droga bardzo martwi mnie moja wczesna ciaza i ta epidemia. Jak sobie radzicie?
Hej. O której masz jutro lekarza? Bo jest post w którym są wymienione dziewczyny z wizytą na jutro żebyśmy mogły się mentalnie wspierać więc Cię dopisze 😜
 
Gdyby nie tel ból przy przelykaniu i wrażenie posiadania tego gula w gardle to reszta spoko , dziekuje [emoji4]
Jestem taka trochę skolowana bo siedzę już tydzień w domu w piżamie bez wychodzenia na powietrze i wydaje mi sie , ze brakuje mi tego tlenu dlatego tak sie dziwnie czuje...
Tez moze tak byc, tydzien w domu w pizamie daje na glowe[emoji40]
Powodzenia jutro[emoji123]
 
Hej dziewczyny.Jak się czujecie ogólnie ? Ja padam z nóg, jestem ciągle zmęczona ,śpiąca ,mam bóle głowy i czuję się jak wrak człowieka.I tak prawie od dwóch tygodni.Wizyta dopiero 7 kwietnia o ile wogole się odbędzie przez to paskudztwo co się dzieje :( Robilam morfologię i inne podstawowe badania.Wszystko ok, więc nie wiem skąd się bierze to moje fatalne samopoczucie.Biore Luteinę i acard - któraś z Was też to bierze? Może macie podobne doswiadczenia...Jak u Was?
Wszystkie objawy nazywaja sie pierwszy trymestr[emoji16]
W drugim dostaniemy powera, trzeba czekac[emoji123]
 
Hej Dziewczynki [emoji4] jestem nowa!!! Termin z OM wychodzi na 16.11.20 do lekarza ide jutro. Liczę na bijące serducho. Jestem mamą dwóch dam 10 i 6 lat z OGROMNYMI problemami. Ale o tym może kiedys:) teraz liczymy na zdrówko [emoji4] swoją droga bardzo martwi mnie moja wczesna ciaza i ta epidemia. Jak sobie radzicie?

Czesc[emoji123]
Powodzenia jutro, oby wszystko bylo ok :)
Mnie tez dobija strasznie fakt epidemii, no ale co zrobic...
 
reklama
Hej Dziewczynki 😊 jestem nowa!!! Termin z OM wychodzi na 16.11.20 do lekarza ide jutro. Liczę na bijące serducho. Jestem mamą dwóch dam 10 i 6 lat z OGROMNYMI problemami. Ale o tym może kiedys:) teraz liczymy na zdrówko 😊 swoją droga bardzo martwi mnie moja wczesna ciaza i ta epidemia. Jak sobie radzicie?
U mnie termin z om na 17.11 witaj 😉
 
Do góry