reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Jejku czy u Was też tak ziiimnooooo?? Brrrr... Ale w sumie odkryłam kolejny objaw ciążowy [emoji16] pamiętam, że z Szymkiem miałam to samo i to było pierwsze co mi wtedy nasunęło na myśl, że czas na test. Absolutnie nic nie może dotykać mojej szyi bo się duszę. Apaszka,kurtka, wszystko musi być rozkiełznane bo inaczej gula w gardle i mnie podbija. Naprawdę coś dziwnego [emoji16]
 
reklama
Mnie bola cyce,szczegolnie wieczorem i jak sie budze 😱 apetyt mam, ale jem porcje o wiele mniejsze niz moglam zjesc wczesniej
 
Jejku czy u Was też tak ziiimnooooo?? Brrrr... Ale w sumie odkryłam kolejny objaw ciążowy [emoji16] pamiętam, że z Szymkiem miałam to samo i to było pierwsze co mi wtedy nasunęło na myśl, że czas na test. Absolutnie nic nie może dotykać mojej szyi bo się duszę. Apaszka,kurtka, wszystko musi być rozkiełznane bo inaczej gula w gardle i mnie podbija. Naprawdę coś dziwnego [emoji16]
Ja mam tak od zawsze. Kiedyś słyszałam, że to wina tarczycy, i dlatego wszystko cię uciska na szyji.
 
Jejku czy u Was też tak ziiimnooooo?? Brrrr... Ale w sumie odkryłam kolejny objaw ciążowy [emoji16] pamiętam, że z Szymkiem miałam to samo i to było pierwsze co mi wtedy nasunęło na myśl, że czas na test. Absolutnie nic nie może dotykać mojej szyi bo się duszę. Apaszka,kurtka, wszystko musi być rozkiełznane bo inaczej gula w gardle i mnie podbija. Naprawdę coś dziwnego [emoji16]
Mam to samo[emoji849]
I mi tez jest non stop zimnoo brrr
 
Ejjj zazdro troche, ze macie drozdze[emoji23] tez bym cos upichcila, ale u nas nie ma[emoji849]
Wszyscy sie zbroili i nakupowali, a ja wtedy to pesto i passate kupowalam[emoji23]
Moge sie zamienic[emoji23]
 
Jejku czy u Was też tak ziiimnooooo?? Brrrr... Ale w sumie odkryłam kolejny objaw ciążowy [emoji16] pamiętam, że z Szymkiem miałam to samo i to było pierwsze co mi wtedy nasunęło na myśl, że czas na test. Absolutnie nic nie może dotykać mojej szyi bo się duszę. Apaszka,kurtka, wszystko musi być rozkiełznane bo inaczej gula w gardle i mnie podbija. Naprawdę coś dziwnego [emoji16]

Ja mam to samo z szyją, pozatym z Igorkiem miałam to samo
 
Dziewczyny chce się pochwalić że jestem po wizycie i mamy pięknie bijące serduszko [emoji7][emoji173] ufff, na ten moment odetchnęłam z ulgą ale za jakiś czas znów pewnie zacznę się stresować czy aby na pewno wszystko jest ok.. Mam nadzieję że mi ten stres minie jakoś po I trymestrze [emoji6]

Termin OM zgadza się z usg czyli dziś mamy 6+6 [emoji6][emoji16] termin na 8 listopada [emoji16][emoji6]

Jeśli chodzi o infekcje, o ktorych pisałyście wcześniej to jestem akurat w temacie bo wracam z zestawem leków bo we wcześniejszym posiewie coś nie gra..
 
reklama
Dziewczyny chce się pochwalić że jestem po wizycie i mamy pięknie bijące serduszko [emoji7][emoji173] ufff, na ten moment odetchnęłam z ulgą ale za jakiś czas znów pewnie zacznę się stresować czy aby na pewno wszystko jest ok.. Mam nadzieję że mi ten stres minie jakoś po I trymestrze [emoji6]

Termin OM zgadza się z usg czyli dziś mamy 6+6 [emoji6][emoji16] termin na 8 listopada [emoji16][emoji6]

Jeśli chodzi o infekcje, o ktorych pisałyście wcześniej to jestem akurat w temacie bo wracam z zestawem leków bo we wcześniejszym posiewie coś nie gra..

Super, gratuluję!!! ❤️
A jak z L4, wzięłaś?
 
Do góry